منو سایت

Alan Wake 2 در حال تولید کامل است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Alan Wake 2 در حال تولید کامل است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Remedy اعلام کرده است که تمام انرژی خود را صرف ساخت Alan Wake 2 کرده است و این اثر از مرحله تولید کامل فراتر رفته است.

استودیو رمدی اخیرا گزارش تجاری خود را برای بازه زمانی 1 ژانویه تا 31 مارس 2022 (11 ژانویه 1400 تا 11 آوریل 1401) منتشر کرده است که حاوی اطلاعات مختلفی در مورد بازی Ellen Wake 2 است. گزارشی با عنوان “پیشرفت مستمر در طول زمان روند توسعه بازی “، نشان می دهد که هزینه های توسعه بازی سال به سال در حال افزایش است. جریان نقدی پروژه های مربوط به سه ماهه اول 2022 به دلیل مشارکت Tencent با Vanguard (نسخه رایگان co-op که در آینده منتشر خواهد شد) و هزینه توسعه بازی Alan Wake 2 “بسیار زیاد” است.

در گزارش تجاری Remedy Studio آمده است: «هر دو پروژه جدید استودیو در سه ماهه آخر سال 2021 تأثیر قابل توجهی بر درآمد آن داشته است. در مورد الن ویک 2، این گزارش تایید می‌کند که کار در حال تولید کامل است. اگرچه هنوز تا پایان Alan Wake 2 راه زیادی باقی مانده است، اما قسمت های مختلف این اثر به طور کامل شکل گرفته و آماده شده است. همانطور که قبلا ذکر شد، این بازی سال آینده منتشر خواهد شد.

اخیراً اعلام شد که نمایش جدید و اطلاعات جدیدی از الن ویک 2 در تابستان امسال منتشر نخواهد شد. این خبر را سام لیک مدیر نوآوری این اثر اعلام کرد. او دلیل این امر را این است که ساخت یک دمو یا تریلر مناسب نیاز به زمان زیادی دارد که استودیو رمدی ترجیح می دهد برای ساخت بازی صرف کند.

بازی Alan Wake Ellen Wake

رمدی از بازسازی Alan Wake درآمدی کسب نکرد

در حالی که برخی از آثار استودیو رمدی، مانند کنترل، همچنان به فروش خوبی ادامه می دهند، در سه ماهه اول سال 2022، این استودیو به عنوان مالک Alan Wake از فروش Alan Wake Remastered سودی نبرد. این به این دلیل است که «Epic Games هنوز هزینه ساخت و بازاریابی ریمستر Ellen Wick را جبران نکرده است». اخیراً اعلام شد که بازی Alan Wake Remastered در پاییز امسال بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

با توجه به اینکه The Game Awards 2022 در دسامبر سال جاری برگزار می شود، انتظار داریم تریلر جدیدی از Alan Wake 2 را ببینیم یا در این رویداد اطلاعات جدیدی از این اثر ارائه کنیم.

نظر شما در مورد شرایط ساخت Alan Wake 2 چیست؟ به نظر شما این کار چقدر موفق خواهد بود؟ آیا Allen Wake 2 می تواند موفقیت افکت قبلی را تکرار کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt