منو سایت

Age of Mythology: Retold: بازگشت Age of Mythology رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Age of Mythology: Retold: بازگشت Age of Mythology رونمایی شد

سری بازی‌های Age of Mythology، یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های استراتژیک منتشر شده توسط مایکروسافت، پس از سال‌ها با نسخه‌ای جدید بازگشته است. Age of Myths به عنوان یک اسپین آف از سری بازی های Age of Empires شناخته می شود که اولین بار در سال 2002 منتشر شد و با پرداختن به اسطوره های یونانی، مصری و اسکاندیناوی توجه طرفداران ژانر استراتژی را به خود جلب کرد. بازی Age of Mythology: Retold با تریلر کوتاهی برای PC معرفی شد و این اثر در سرویس Game Pass در دسترس خواهد بود.

مایکل مان، مدیر استودیو World’s Edge، در مقاله جدیدی که در سایت خبری رسمی ایکس باکس منتشر شده است، توضیحات اولیه ای از بازی جدید Age of Legends ارائه کرده است. وی در این خصوص گفت: می دانیم که جامعه بازیکنان Age of Mythology مدت هاست منتظر نسخه نهایی بوده و در حال معرفی این بازی هستیم. ما سخت کار می کنیم تا شکوه بازی های اصلی را با گرافیک به روز و ویژگی های بیشتر بازگردانیم، منتظر اخبار بیشتر باشید.”

پخش زنده مربوط به سری بازی های Age of Empires خبر جدیدی برای طرفداران این سری داشت. بازی‌های Age of Empires IV و Age of Empires 2 برای کنسول‌های Xbox منتشر می‌شوند. بازیکنان و مشترکین Game Pass می توانند بازی های استراتژی Age of Rulers را در سال آینده روی کنسول ایکس باکس تجربه کنند. این اولین بار است که این سری برای پلتفرمی غیر از رایانه شخصی منتشر می شود و در نهایت دامنه Age of Rulers برای کنسول بازی باز شد.

عصر اساطیر: بازگویی

معرفی Age of Mythology: Retold

عصر اساطیر: تریلر معرفی Retold هیچ اطلاعاتی به ما نمی دهد. گیم پلی بازی در ویدیو نمایش داده نمی شود و فقط یک تیزر کوتاه داریم. با توجه به اینکه مدیر استودیو بازی جدید را Definitive Edition نامیده است، انتظار داریم گرافیک بهبود یافته و قسمت های جدید اضافه شود، اما اساس بازی باقی خواهد ماند. بازی های جدید Age of Rulers از این طریق منتشر شد و محتوای اصلی این سری به همراه ویژگی های جدید در اختیار عموم قرار گرفت. همانطور که توسعه دهنده می گوید، باید منتظر اخبار بیشتری باشیم.

گیم پلی بازی Age of Legends مشابه دیگر عناوین استراتژی همزمان است. ابتدا باید شهرها و ساختمان ها را ایجاد کنید، منابع را جمع آوری کنید، ارتش تشکیل دهید و در نهایت واحدهای دشمن را نابود کنید. هدف اصلی شکست دادن دشمن و غلبه بر تمدن های رقیب است. اسطوره هایی مانند زئوس نیز در بازی حضور دارند و بازیکنان باید حمایت خدایان را به دست آورند. برای اطلاعات بیشتر درباره Age of Mythology: Retold در سال آینده با ما همراه باشید. این اثر برای PC منتشر شده است.

منبع: Gematsu