منو سایت

Advanced Warfare 2 در حال توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Advanced Warfare 2 در حال توسعه است

گزارش جدیدی از بازی جدید استودیو Sledgehammer Games منتشر شده است که از ساخت دنباله بازی آشنا خبر می دهد. این استودیو که سال گذشته بازی Kalaf Duty Vanguard را منتشر کرد و بار دیگر به جنگ جهانی دوم پرداخت، این بار به عصر فضا و مبارزات پیشرفته می پردازد. طبق آخرین اخبار بازی Call of Duty: Advanced Warfare 2 در حال توسعه است و احتمالا طبق برنامه ریزی اولیه در سال 2025 منتشر خواهد شد.

برای اولین بار در تاریخ این سری، اکتیویژن به روند انتشار سالانه پایان می دهد. هیچ بازی جدیدی در سال آینده منتشر نخواهد شد، در عوض یک بسته الحاقی پولی برای Modern Warfare II با اضافه کردن نقشه های بازی های قدیمی در دسترس خواهد بود. پشتیبانی این بازی به مدت دو سال خواهد بود و سپس نوبت به بازی جدید استودیو Treyarch می رسد. بر اساس گزارش ها، Call of Duty 2024 به وقایع جنگ عراق می پردازد و دنباله سری Black Ops خواهد بود.

اگر این گزارش ها درست باشد، بازی 2025 از بازی Sledgehammer Games است. وب سایت Whatifgaming در خصوص محتوا و شخصیت بازی توضیحاتی ارائه کرد. بر اساس گزارش ها، سازندگان بازی در حال کار بر روی دنباله ای برای Call of Duty Advanced Warfare هستند. این اولین نسخه از این مجموعه بود که فضایی آینده نگرانه و متفاوت داشت و بر نبردهای علمی تخیلی تمرکز داشت. این بازی در آن زمان نقدهای مثبت زیادی دریافت نکرد و بخش آنلاین آن با نقدهای متفاوتی همراه بود. استودیو آماده کار بر روی قسمت دوم است.

بازی Call of Duty: Advanced Warfare 2

ساخت Call of Duty: Advanced Warfare 2

استودیوی Sledgehammer در سال های اخیر به طور انحصاری روی WWII کار کرده و دو بازی از این دست را منتشر کرده است. بازی Vanguard به دلیل ضعیف بودن بخش چندنفره و قسمت داستانی با ایرادات مختلف مورد توجه طرفداران قرار نگرفت. Activision با انتشار بیانیه ای فروش بازی Vanguard را بسیار کمتر از حد انتظار خواند و به نظر می رسد که با ایده های استودیو مشکل دارد. بر اساس این گزارش، اعضای استودیو به سرعت ایده ساخت دنباله ای برای Advanced Warfare را مطرح کردند.

در حالی که این گزارش تایید می کند که Call of Duty: Advanced Warfare 2 بازی بعدی این استودیو است، هیچ جزئیاتی در مورد آن فاش نمی کند. فقط می دانیم که این احتمال وجود دارد که در سال 2025 منتشر شود و بازی جدید با Warzone 2 ادغام شود و عناصر آینده نگرانه به بازی جدید Warzone اضافه شوند. گزینه ای برای اضافه کردن نقشه جدید بر اساس این بازی به منطقه نبرد جدید وجود دارد. این گزارش در حالی منتشر می شود که خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت ادامه دارد و سونی نگرانی های جدی خود را در مورد آینده سری بازی ها ابراز کرده است.

منبع: TheGamer