منو سایت

A Tale of the Plague: Requiem منتشر شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
A Tale of the Plague: Requiem منتشر شده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Asobo به همراه انتشار تریلر جدیدی از محصول مورد انتظار خود یعنی A Plague Tale: Requiem، تاریخ انتشار این اثر را اعلام کرده است.

در سال 2019 بازی ای به نام A Plague Tale: Innocence توسط استودیو Asobo منتشر شد که توجه بسیاری از منتقدان و بازیکنان را به خود جلب کرد. این فیلم که در سبک ماجراجویی و ماجراجویی و با استفاده از عناصر ترس و بقا ساخته شده است، داستان عروسی به نام آمیسیا و هوگو را روایت می کند که سعی می کنند از جنگ صد ساله و مرگ سیاه جان سالم به در ببرند. Pug Teal Incense آنقدر موفق بود که استودیو Asobo دنباله آن را با عنوان A Plague Tale: Requiem معرفی کرد. حال این استودیو علاوه بر نمایش تریلر جدید، تاریخ انتشار بازی Pug Teal Requiem را نیز اعلام کرده است.

بر این اساس، این بازی در تاریخ 18 اکتبر (26 مهر) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، سری Xbox S و Xbox X Series قابل عرضه است. علاوه بر پلتفرم های ذکر شده، A Plague Tale: Requiem بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد که به جای اجرا شدن بر روی سخت افزار کنسول، در فضای ابری نمایش داده می شود. لازم به ذکر است که Telegram Requiem در روز انتشار به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد. به این ترتیب تنها با عضویت در سرویس می توانید این بازی را بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

انتشار A Plague Tale: Requiem

تاریخ ادامه داستان آمیسیا و هوگو داستان طاعون: مرثیه

همانطور که اشاره کردیم، استودیو Asobo ضمن اعلام تاریخ انتشار A Plague Tale: Requiem، تریلر جدیدی از این اثر منتشر کرد که به خوبی گیم پلی آن را نشان می دهد. در قالب این تریلر هوگو و آمیسیا را می بینید که سربازان دوباره آنها را تعقیب می کنند. تریلر گیم پلی بازی با یک بخش تعقیب و گریز آغاز می شود و با مجموعه ای از بخش های مخفی کاری خشن و پرتنش، بسیاری از ابزارها و سلاح های A Plague Tale: Requiem ادامه می یابد. تریلر جدید بازی Pug Teal Requiem در حالی به پایان می رسد که هوگو با کنترل گروه بزرگی از موش ها تعدادی از دشمنان را نابود می کند. با توجه به اجراهای A Plague Tale: Requiem می توان پیش بینی کرد که با اثری فوق العاده هیجان انگیز و ارزشمند روبرو خواهیم بود.

در نهایت، استودیو Asobo تایید کرد که با انویدیا برای افزودن مجدد فناوری DLSS به نسخه رایانه شخصی A Plague Tale: Requiem همکاری کرده است. نظر شما در مورد بازی Telegram Requiem چیست؟ آیا ویژگی های آن توانسته نظر شما را جلب کند؟ آیا فکر می کنید این افکت مانند A Plague Tale: Innocence عمل کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt