منو سایت

9 حالت جدید به Call of Duty Modern Warfare 2 اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
9 حالت جدید به Call of Duty Modern Warfare 2 اضافه خواهد شد

Call of Duty Modern Warfare 2 پس از انتشار موفقیت زیادی کسب کرد و به پرفروش ترین سریال استیم تبدیل شد. اگرچه این بازی در روزهای ابتدایی عرضه خود به سر می برد، اما جزئیاتی از حالت های جدید Modern Warfare 2 که گفته می شود به زودی به بازی اضافه خواهند شد، به بیرون درز کرده است.

شکایات زیادی در رسانه‌های اجتماعی درباره حالت‌های بازی موجود در زمان عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 وجود دارد، اما بازیکنان می‌توانند به بهبود امیدوار باشند زیرا بازی‌های Call of Duty معمولاً پس از عرضه حالت‌های جدیدی دریافت می‌کنند. افشای کاربران ویژه The GhostOfHope حداقل نه حالت جدید در Modern Warfare 2 در توییتر ذکر شده است. او همچنین ادعا می کند که برخی از این حالت ها کلاسیک و مربوط به نسخه های قدیمی هستند و بازیکنان در گذشته برخی از این حالت ها را دیده اند. هوپ دقیقاً نحوه دریافت این خبر را فاش نکرد، اما به جرات می توان گفت که این خبر از یک منبع بسیار معتبر منتشر شده است. به طور کلی می توانید حالت های جدید بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را در لیست زیر مشاهده کنید:

  • تقویت
  • منطقه رها کردن
  • تفنگ بازی
  • مسری
  • Uplink
  • زانو
  • حمله سایبری
  • مدافع تیم
  • جسور باش

حالت جدید Modern Warfare 2، کیس Modern Warfare 2

حالت های جدید جنگ مدرن 2

حالت رایگان Gun Game اغلب به عنوان محبوب ترین حالت مورد علاقه طرفداران در بسیاری از عناوین Call of Duty در نظر گرفته می شود. در این صورت همه بازیکنان نقشه را با سلاح و مهمات مشابه افراد دیگر شروع می کنند و با از بین بردن هر یک از حریفان، یک سلاح جدید دریافت می کنند. به گفته Hope، ممکن است شاهد اضافه شدن حالت Gun Game در فصل اول Modern Warfare 2 باشیم مصادف با انتشار Warzone 2.0 در 16 نوامبر (25 آبان) است. وی همچنین بیان کرد که نقشه های جدید همراه با حالت های جدید در راه است.

Uplink یکی از آخرین حالت های بازی است جنگ بی پایان ما آن را در سال 2016 دیدیم. در این مورد، بازیکنان یک تیم باید یک پهپاد ماهواره ای را به ایستگاه Uplink بفرستند تا امتیاز بگیرند. نسخه‌های قبلی حتی دارای توپ‌های فوتبال بودند، که باعث شد طرفداران حدس بزنند که این حالت می‌تواند در طول جام جهانی در نوامبر به بازی اضافه شود.

علاوه بر این، آلوده A این حالت بازگشتی دیگری خواهد بود که اولین بار در سال 2012 در Modern Warfare 3 به بازیکنان داده شد. در این حالت یکی از بازیکنان تبدیل به زامبی می شود و تا پایان بازی باید بازیکنان دیگر را آلوده کند تا امتیاز کسب کند. با توجه به اینکه ظاهراً بازیکنان Call of Duty: Modern Warfare 2 به دنبال محتوای بیشتری هستند، باید دید کدام یک از این حالت های شایعه شده به نتیجه می رسد. در حال حاضر تاریخ انتشار برای هر دو حالت اعلام نشده است. هنگامی که اطلاعات رسمی در مورد آن منتشر کنیم، مطمئناً آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Call of Duty: Modern Warfare 2 در حال حاضر در سرتاسر جهان منتشر شده است و همچنان با استقبال بسیار مثبت مخاطبان روبرو می شود. می توان آن را روی ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی تجربه کرد.

منبع: Gamerant