منو سایت

8 بازی اثبات شده Steam Deck را با 20 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
8 بازی اثبات شده Steam Deck را با 20 دلار دریافت کنید

8 بازی اثبات شده Steam Deck را با 20 دلار دریافت کنید

اگر توانسته اید Steam Deck داشته باشید، آخرین Humble Bundle را بررسی کنید – که هشت بازی ثابت شده Steam Deck را تنها با قیمت 20 دلار ارائه می دهد. موجود در بسته ای که خواهید یافت اورک ها باید بمیرند 3، پرتگاه نئونی، MechWarrior 5: Mercenaries, و بیشتر.

اگر نمی خواهید 20 دلار منتشر کنید، Humble یک سطح 10 دلاری را ارائه می دهد که شامل Parkasaurus است. شهر را قرمز رنگ کن، اگزیما و Orcs Must Die 2: Completed. هر بسته ای را که انتخاب کنید، می توانید تمام بازی های خود را از طریق Steam بازخرید کنید و از پشتیبانی کامل Steam Deck بهره مند شوید.

اورک ها باید بمیرند 3 شاید معروف ترین بازی اکشن این گروه باشد که به شما پیشنهاد می دهد لژیون های اورک ها را در حین دفاع از شکاف آسیب پذیر خود به دام انداخته و بکشید. اگر بازی انفرادی برای شما به اندازه کافی آشفته نیست، بازی دارای یک حالت Co-op است که به شما و دوستتان اجازه می‌دهد با هم متحد شوید تا اورک‌های بیشتری را بکشید.

اگر به دنبال چیزی روشمندتر هستید، می توانید RPG ایزومتریک Exanima را بررسی کنید. عنوان مستقل شامل نقشه‌های کاملاً تعاملی است و وقتی نوبت به کاوش در دنیای تاریک آن و مبارزه با ساکنان مزاحم آن می‌رسد، گزینه‌های زیادی در اختیار خواهید داشت.

مانند همه Humble Bundles، بخشی از بسته برق دستی عواید آن صرف امور خیریه می شود این بار بودجه بین Lifelites و بیمارستان های شبکه معجزه کودکان تقسیم می شود – که هر دو برای کمک به ارائه درمان های حیاتی برای کودکان کار می کنند.

لیست زیر را برای کتابخانه کامل بازی های این بسته بررسی کنید. همچنین، حتما بررسی کنید سایر بسته های فعلی Humble، از جمله پکیج Game Over star، T1D که شامل 12 بازی به قیمت 12 دلار است.

بسته برق دستی