500+ بازی PS5 و PS4 با تخفیف در آخرین فروش PSN

500+ بازی PS5 و PS4 با تخفیف در آخرین فروش PSN

500+ بازی PS5 و PS4 با تخفیف در آخرین فروش PSN

فروشگاه پلی استیشن در حال راه اندازی دو فروش جدید است: بازی های زیر 20 دلار و هفته طلایی. با هم، فروش شامل بیش از 500 بازی برای PS4 و PS5 با تخفیف های عالی است. این شامل فیلم‌های پرفروشی مانند Madden NFL 22 و Bloodborne، و همچنین هندی‌هایی مانند Death’s Door و Overcooked می‌شود.

که در بازی های زیر 20 دلار این رویداد ممکن است فریبنده ترین باشد، با صدها عنوان محبوب که با قیمت های جدید عالی فهرست شده اند. نسخه ویژه Devil May Cry 5 از 40 دلار به تنها 20 دلار کاهش یافته است. این دستگاه به سرعت نسخه های قبلی خود است، اما اکنون از قدرت پردازش PS5 برای تولید بهترین گرافیک این سری استفاده کامل می کند. همچنین دارای مجموعه ای از تجهیزات اضافی دیجیتال است که به شما کمک می کند سفر خود را شروع کنید.

اگر در مورد فصل آینده فوتبال هیجان زده هستید، Madden NFL 22 را با کاهش قیمت بسیار زیادی پیدا خواهید کرد – فقط 20 دلار در پلی استیشن 5. چندین بازی ورزشی و مسابقه ای دیگر به فروش می رسد، از جمله UFC 4، The Crew 2. و Need for Speed ​​Heat.

دومین PS فروش در فروشگاه به بازی‌های توسعه‌دهندگان ژاپنی با موفقیت‌هایی مانند Lost Judgment، Bloodborne و Persona 5 اختصاص داده شده است. علاوه بر طیف چشمگیر معاملات JRPG، Metal Gear Solid V را فقط با چند دلار برای فروش خواهید یافت – که آن را به یک بازی عالی تبدیل می‌کند. وقت آن است که یکی از بهترین بازی های مخفی کاری تمام دوران را امتحان کنید.

با بیش از 500 عنوان در حال حاضر در فروش، تا زمانی که می توانید، حتماً فروشگاه پلی استیشن را مرور کنید. در زیر برخی از کاهش قیمت های مورد علاقه خود را نیز برجسته کرده ایم. اگر کنسول‌های دیگری دارید، Switch eShop و Xbox Store نیز در هفته طلایی به فروش می‌رسند.

بهترین معاملات در فروشگاه پلی استیشن