منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • 4500+ بازی فکری و پازل مناسب برای کودکان را تنها با 49 دلار دریافت کنید

4500+ بازی فکری و پازل مناسب برای کودکان را تنها با 49 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
4500+ بازی فکری و پازل مناسب برای کودکان را تنها با 49 دلار دریافت کنید

4500+ بازی فکری و پازل مناسب برای کودکان را تنها با 49 دلار دریافت کنید

آیا به دنبال راهی برای مشغول نگه داشتن فرزندان خود در تابستان امسال و در عین حال کمک به آنها برای بهبود مهارت های تفکر انتقادی خود هستید؟ بررسی این معامله را در نظر بگیرید بازی های منطقی مشابه مغز و پازل های پیچیده، که بیش از 4500 کار آموزشی را برای ساده ارائه می دهد 49 دلار، از 240 دلار کاهش یافته است.

LogicLike در اصل مجموعه ای از پازل ها و معماها است. هم از طریق رایانه و هم از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است و قرارداد فعلی به شما یک اشتراک مادام العمر در این سرویس را می دهد. بازی‌ها و پازل‌های LogicLike برای کودکان از مهدکودک تا کلاس چهارم طراحی شده‌اند و حول موضوعات سرگرم‌کننده مانند روبات‌ها، حیوانات خانگی و سفر می‌چرخند.

مقادیر زیادی در این بسته LogicLike وجود دارد، اگرچه چند محدودیت وجود دارد که باید بدانید. ابتدا باید مطمئن شوید که محصول را ظرف 30 روز پس از خرید فعال کرده اید، در غیر این صورت کد بازخرید شما منقضی می شود. شما همچنین محدود به استفاده از نرم افزار در یک دستگاه خواهید بود – که با توجه به ارزش بسته بندی شده در این تراکنش، یک هشدار جزئی است. با گرافیک رنگی، محتوای آموزشی و بیش از 4500 کار برای انتخاب، بازی های منطقی مشابه مغز و پازل های پیچیده این بسته راهی مقرون به صرفه و سرگرم کننده برای مشغول نگه داشتن فرزندان شما در ماه های تابستان آینده است.

اگرچه LogicLike یک گزینه عالی برای کودکان است، اما تجربه‌های بازی سنتی بسیار بیشتری وجود دارد، به خصوص در نینتندو سوییچ. اگر سوئیچ دارید، برخی از بهترین بازی‌های سوئیچ را برای کودکان بررسی کنید. آنها از پوکمون تا لگو را شامل می شوند، اما همه آنها سرگرمی های خانوادگی را ارائه می دهند که همه از آن لذت خواهند برد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.