منو سایت

2K رقیب Rocket League را می سازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
2K رقیب Rocket League را می سازد

طبق آخرین اخبار بازی، 2K، یکی از بزرگترین بازیگران صنعت بازی های ویدیویی، قصد دارد رقیب Rocket League به نام Gravity Goal را راه اندازی کند.

Rocket League که می توان آن را تلفیقی از فوتبال و رانندگی با ماشین توصیف کرد، یکی از پرطرفدارترین آثار امروزی جهان است. این اثر که اکنون به صورت رایگان در دسترس است، بیش از 40 میلیون بازیکن را جذب کرده و حتی راه خود را به ورزش های الکترونیکی باز کرده است. موفقیت Rocket League باعث شد تا سایر شرکت‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی به رقابت بپردازند. یکی از این شرکت ها 2K است که بازیکنان آن را از طریق سریال هایی مانند BioShock، Borderlands و NBA 2K می شناسند.

طبق گزارش های منتشر شده، 2K Games در حال ساخت فیلمی به نام Gravity Goal است که می توان آن را رقیب Rocket League دانست. به گزارش رسانه اکسپوتر، این بازی فرمتی شبیه به بازی League Rocket دارد و می توان یک به یک، دو به دو و سه به سه تجربه کرد. اما چیزی که Gravity Flower را از بازی معروف استودیو Psyonix متمایز می کند این است که محصول 2K از سری فیلم های Tron الهام گرفته شده است. بنابراین در Gravity Goal به جای رانندگی با ماشین، باید موتورهای ترون مانند را برانید و بازیکنان می توانند با پرتاب دیسک به دیگران آسیب برسانند.

گزارش ها توضیح می دهند که دیسک های بازی Gravity Flower شبیه هاکی خالص با چراغ های LED روشن هستند. هنگامی که پخش کننده به یکی از این دیسک ها برخورد می کند، سرعت کاهش می یابد یا به طور کامل متوقف می شود. میزان آسیبی که بازیکن به تیم مقابل وارد می کند مستقیماً بر سرعت حرکت موتور شما تأثیر می گذارد.

لیگ رقیب هدف جاذبه

هدف جاذبه به جای ماشین از موتورهای ترون استفاده می کند

Gravity Goal ظاهراً فاز آلفای محدود را در سال گذشته پشت سر گذاشت. به همین دلیل در صورت صحت گزارشات احتمال انتشار این اثر در آینده نزدیک وجود دارد. انتظار می رود Gravity Flower برای رایانه های شخصی، سری Xbox S، Xbox X Series و PlayStation 5 منتشر شود.

اخبار مربوط به Gravity Goal در راستای هدف Take-Two Interactive، شرکت مادر 2K Games، برای انتشار 26 بازی رایگان است. به همین دلیل ممکن است یکی از آثار رایگان تیک تاک اینتراکتیو، بازی Gravity Flower باشد.

Rocket League زمانی که برای اولین بار در سال 2015 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن منتشر شد بسیار محبوب شد. سپس در سال 2017 این اثر در دسترس کاربران کنسول های Xbox و Nintendo Switch قرار گرفت. Rocket League در طول عمر خود با مجموعه های مختلفی همکاری داشته و محتوایی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که بر روی آنها متمرکز شده است. از جمله این مجموعه ها می توان به پارک ژوراسیک، بتمن و جیمز باند اشاره کرد.

نظر شما در مورد اینکه 2K رقیب Rocket League شود چیست؟ آیا فکر می کنید Gravity Goal موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot