منو سایت

17 بازی جدید به سرویس PS Plus اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
17 بازی جدید به سرویس PS Plus اضافه شد

طبق آخرین اخبار بازی، 17 بازی جدید به سرویس PS Plus اضافه شده است تا مشترکین رده های Extra و Premium آن را تجربه کنند. این آثار تمامی نسل‌های پلی‌استیشن را در بر می‌گیرد و شامل کنسول‌هایی از پلی‌استیشن 1 تا پلی‌استیشن 5 می‌شود.

چندی پیش سونی سرویس جدید پلی استیشن پلاس را در اختیار کاربران کنسول های پلی استیشن قرار داد. این سرویس در سه طبقه به نام های Essential، Extra و Premium با ویژگی های مختلف ارائه می شود. اگرچه لایه Essential هیچ تفاوتی با سرویس قبلی PS Plus ندارد، اما با خرید رده های Extra و Premium می توانید به مجموعه بزرگی از بازی های کنسول پلی استیشن دسترسی داشته باشید. مشاغل در این سطوح ثابت نیستند و تعداد آنها همیشه در حال افزایش است. بر این اساس، در حال حاضر 17 بازی جدید به سرویس PS Plus اضافه شده است.

از میان این بازی های جدید سرویس مذکور، 6 بازی مربوط به کنسول های پلی استیشن 1، پی اس پی و پلی استیشن 3 می باشد و از سوی دیگر، با خرید سطوح اضافی و پریمیوم سرویس PS Plus، می توانید به 11 بازی جدید در پلی استیشن 4 دسترسی داشته باشید و کنسول های پلی استیشن 5. با اضافه شدن بازی های سپتامبر، بسیاری از بازیکنان برای معرفی سرویس پلی استیشن پلاس در ماه اکتبر لحظه شماری می کنند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا سونی این بازی ها را همزمان با بازی های رایگان ماهانه PS Plus معرفی خواهد کرد یا اینکه به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

یک بازی جدید از سرویس PS Plus در پلی استیشن پلاس

Deathloop مهمترین بازی جدید سرویس PS Plus است

در ماه سپتامبر، سونی بیشترین تمرکز را روی سطح اضافی سرویس پلی استیشن پلاس داشت. از این طریق طیف گسترده ای از آثار عالی و بازی های مستقل در دسترس مشترکین قرار می گیرد. بدون شک مهمترین بازی جدید سرویس پلی استیشن پلاس در ماه سپتامبر Deathloop است. همراه با اضافه شدن کارهای فوق الذکر به سرویس PS Plus، آپدیت رایگان Golden Loop با ارائه محتوای متفاوت منتشر شد. لیست بازی های جدید Extra Level در سرویس پلی استیشن پلاس به شرح زیر است:

 1. Deathloop (PS5)
 2. Assassin’s Creed Origins (PS4)
 3. Watch Dogs 2 (PS4)
 4. Dragon Ball Xenoverse 2 (PS4)
 5. Spiritfarer: Farewell Edition (PS4)
 6. کاسنی: داستان گل (PS4)
 7. Monster Energy Supercross (PS5، PS4)
 8. الکس کید در دنیای معجزه (PS5، PS4)
 9. Rabbids Invasion: The Interactive TV Show (PS4)
 10. Rayman Legends (PS4)
 11. اسکات پیلگریم در مقابل جهان (PS4)

یک بازی جدید از سرویس PS Plus در پلی استیشن پلاس

Sly Cooper یکی از مهم ترین مجموعه های انحصاری پلی استیشن است

بزرگترین جذابیت رده پرمیوم سرویس پلی استیشن پلاس دسترسی به مجموعه ای از بازی های کلاسیک و نوستالژیک است. تعداد بازی های جدید در این ردیف در ماه سپتامبر کمتر از سطح Extra و بازی های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 است. با این حال، اکثر نسل های قبلی به استثنای پلی استیشن 2 پوشش داده شده اند. لیست بازی های جدید در ردیف PS Plus Premium به شرح زیر است:

 1. فیلتر سایفون 2 (PS1)
 2. مجموعه حیله گر (PS3)
 3. Sly Cooper: Thieves in Time (PS3)
 4. هک پک بنتلی (PS3)
 5. The Toy Game 3 (PSP)
 6. پادشاهی بهشت ​​(PSP)

نظر شما در مورد بازی های جدید PS Plus چیست؟ آیا آثار مورد علاقه شما در بین آنها وجود دارد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant