منو سایت

10 بازی کامپیوتری را با 5 دلار دریافت کنید، از جمله Diablo عالی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
10 بازی کامپیوتری را با 5 دلار دریافت کنید، از جمله Diablo عالی

10 بازی کامپیوتری را با 5 دلار دریافت کنید، از جمله Diablo عالی

آخرین فروش Fanatical به شما این فرصت را می دهد که 10 بازی مستقل را فقط با قیمت 50 سنت انتخاب کنید. همه عناوین در مگا پکیج خود را ایجاد کنید به عنوان کلیدهای Steam در دسترس هستند و می توانید از بین 18 بازی منحصر به فرد – از جمله Torchlight، Red Ronin، Zen Chess و غیره، یکی را انتخاب کنید.

اگر علاقه ای به خرج کردن پنج دلار ندارید، این فرصت را نیز خواهید داشت که یک بازی یک دلاری یا پنج بازی را با قیمت 3 دلار خریداری کنید. تمامی خریدها شامل کوپن تخفیف 5 درصدی برای خرید بعدی شما می باشد. شما در واقع بیش از 10 بازی را در اینجا دریافت می کنید، زیرا بسیاری از عناوین مجموعه ای هستند که شامل دو یا چند بازی است.

Torchlight بازی متمایز در کاتالوگ است. معمولاً با قیمت خرده فروشی 15 دلار، ARPG شما را می‌بیند که در غارهای مرگبار قدم می‌زنید در حالی که انبوهی از دشمنان را می‌کشید و انبوهی از غارت را پیدا می‌کنید. این بسیار شبیه دیابلو است، اگرچه سبک هنری رنگارنگ به آن کمک می کند کمی متفاوت باشد. همچنین پشتیبانی عمیقی برای تغییرات و سطوح تصادفی وجود دارد، که دلایل زیادی برای ادامه دادن به دنبال موارد بیشتر به شما می دهد.

کاتالوگ Mega Bundle خود را بسازید عمدتاً از هند کمتر شناخته شده تشکیل شده است، اما اکثر آنها امتیاز بالایی از بازیکنان کسب کرده اند. به عنوان مثال، استودیو Game Dev، با نقدهای “بسیار مثبت” در Steam می نشیند و می بیند که استودیوی بازی های ویدیویی خود را جمع آوری کرده اید. Red Ronin که یک ماجراجویی ماجراجویانه با گرافیک سبک‌سازی شده یکپارچهسازی با سیستمعامل است، در Steam نیز امتیاز مثبتی از کاربران دارد.

همه بازی‌های Build Your Own Mega Bundle را می‌توانید در زیر پیدا کنید. حتما آنها را بررسی کنید زیرا بسیاری از جواهرات دست کم گرفته شده با قیمت های بسیار پایین وجود دارد.

مگا پکیج خود را ایجاد کنید

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.