منو سایت

یک نوار سایبرپانک در Cloudpunk Spin-off Nivalis اجرا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک نوار سایبرپانک در Cloudpunk Spin-off Nivalis اجرا کنید

یک نوار سایبرپانک در Cloudpunk Spin-off Nivalis اجرا کنید

آینده سایبرپانک می تواند توسط شرکت ها کنترل شود و به آرامی توسط آلودگی خفه شود، اما مردم هنوز باید غذا بخورند. اینجا آمدید – به امید اینکه با راه اندازی یک رستوران در نیوالیس، به آرامی از پله ها بالا بروید تا به بهترین نقطه شب در یک شهر درخشان نئونی تبدیل شوید، بزرگ شوید.

Ion Lands توسعه دهنده این بازی را با یک تریلر در جریان PC Gaming Show 2022 معرفی کرد که برخی از کارهایی را که در شهر نئو نوآر آینده او انجام خواهید داد را نشان می دهد. شما با چیز کوچکی شروع خواهید کرد، مانند یک پایه نودل، به این امید که رستوران خود را بیشتر و بیشتر بسازید تا زمانی که به وسیله ای غالب هم برای مردم محلی نایوالیس و هم برای گردشگران تبدیل شود. و اگر تمایلی به آن ندارید، می توانید یک روز را رها کنید و به جای آن به ماهیگیری بروید. تریلر زیر را تماشا کنید.

به نظر نمی رسد دنباله ای باشد، اما Nivalis حداقل یک اسپین آف از آخرین بازی Ion Lands، داستان معروف نئو نوآر Cloudpunk است، که در آن شما نقش یک راننده تحویل را بازی می کردید که از ماشین پرنده استفاده می کرد تا دور بزند و تحویل بگیرد. بسته ها مانند Cloudpunk، Nivalis از همان سبک هنری وکسل استفاده می کند، اگرچه آخرین بازی وکسل ها را به خود منظره محدود می کند – کاراکترها همه به صورت سه بعدی با سبک هنری فوتورئالیستی تر هستند.

مانند Cloudpunk، به نظر می رسد که درگیر شدن در زندگی افراد Nivalis بخش بزرگی از بازی خواهد بود. Cloudpunk از نظر تاریخچه ثابت کرده است که یک بازی بسیار قوی است، بنابراین اگر چیزی بیش از صرف نوشیدنی و مدیریت موجودی در Nivalis اتفاق بیفتد، تعجب نکنید. Nivalis از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز به رایانه‌های شخصی می‌آید، اما هنوز تاریخ انتشاری برای آن نداریم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.