منو سایت

یک ماوس بازی Razer DeathAdder را تنها با 20 دلار تهیه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک ماوس بازی Razer DeathAdder را تنها با 20 دلار تهیه کنید

اگر در بازار ماوس های بازی هستید، شکست دادن معامله ای که آمازون در حال حاضر برای یکی از موس های بازی متمایز Razer دارد، دشوار است. که در Razer DeathAdder V2 Mini تنها با قیمت 20 دلار در دسترس است، 50 دلار تخفیف. DeathAdder V2 Mini ظاهر کلاسیک معروف ترین سری موش های Razer را به کار می گیرد و آن را در شکل کوچک تری قرار می دهد. این معامله آنقدر خوب است که ارزش آن را دارد، حتی اگر ماوس را به عنوان یک گزینه پشتیبان یا ثانویه نگه دارید.

DeathAdder V2 Mini یک ماوس سیمی با سوئیچ های مکانیکی و شش دکمه قابل برنامه ریزی، از جمله دو دکمه آشنای جانبی است. این برای کاربران راست دست است و برای بازی های تیراندازی اول شخص و بازی های اکشن ایده آل است. DeathAdder V2 Mini با سنسور نوری قابل تنظیم 8500 DPI یک ماوس همه کاره است که برای بازی به خوبی کار می کند و برای راه اندازی دفتر به اندازه کافی کم است. دارای نورپردازی نمادین Chroma RGB است که لوگوی Razer را روشن می کند. DeathAdder V2 Mini، مانند همه گزینه های موجود در محدوده DeathAdder، یک انتخاب جهانی عالی است. شما نمی توانید با کلاسیک اشتباه کنید.

اگر به دنبال یک ماوس گیمینگ با اندازه استاندارد هستید یا به دنبال یک ماوس گیمینگ با اندازه استاندارد هستید که کابل را قطع کند، لیست ما از بهترین ماوس های بازی در سال 2022 را بررسی کنید. و اگر نیاز به تکمیل تنظیمات خود دارید، ما بررسی هایی از بهترین کیبوردهای بازی و رایانه داریم. هدفون های بازی.