منو سایت

یک ماجراجویی تخیلی با ذوق تغییرات آب و هوایی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک ماجراجویی تخیلی با ذوق تغییرات آب و هوایی

Summer Game Fest با رونمایی از بازی های مهمی همراه بود. در حالی که بسیاری مجذوب تریلر گیم پلی بازی Modern Warfare II یا نمایش خیره کننده Callisto Protocol شده بودند. این آبهای بزرگ با ایده های جدید و طراحی شگفت انگیز بود که دل طرفداران بازی های مستقل را به دست آورد. این بازی مستقل از عناوینی مانند Kentucky Route و Sea of ​​Solitude الهام گرفته شده است. داستان شگفت انگیزی در مورد تأثیرات محیطی تغییرات آب و هوا بیان می کند.

بازی Highwater در بحبوحه یک فاجعه زیست محیطی اتفاق می افتد و دنیایی را می بینیم که پس از هشدارهای فراوان، ویران شده و طبیعت تغییر کرده و هر بار به گونه ای متفاوت به صورت انسان ضربه می زند. هدف این بازی این است که نشان دهد بازیکن چگونه در دنیای پسا آخرالزمانی زنده می ماند و بعد از آب شدن تمام یخ های قطبی و بالا آمدن اقیانوس ها چه اتفاقی می افتد و چگونه می توانند در این شرایط زنده بمانند. برای شروع آشنایی بهتر است تریلر معرفی بازی را تماشا کنید.

همانطور که در تریلر مشاهده می کنید؛ تمدن بشری غرق شده و توسط اقیانوس مورد تهاجم قرار گرفته است. در این زمان شما نیز یک قایق زرد رنگ هستید که باید به یک منطقه امن بروید. بازی فضایی کاملا مالیخولیایی دارد و موسیقی به کار رفته فضای شخصیت ها را نشان می دهد. این تریلر تمام جنبه های زشت حضور انسان در طبیعت را به تصویر می کشد و می توانید بقایای انسانی را که روی سطح اقیانوس افتاده اند و همچنین شهرهای بزرگی را که زیر آب هستند مشاهده کنید.

گیم پلی Highwater

وضعیت هایواتر توسط بسیاری از دانشمندان و فعالان محیط زیست هشدار داده می شود و ممکن است آینده بشر با چنین وضعیتی پیوند بخورد. در مورد گیم پلی بازی های آبی باید بگوییم که با یک اثر استراتژیک استراتژیک روبرو هستیم. بازیکنان باید در شهر به دنبال غذا، ابزار و اسلحه بگردند و در این بین پازل را حل کنند، در تاریخ پیشروی کنند و حتی دوستان و دشمنانی پیدا کنند. فضای بازی Sea of ​​Soltitude در این اثر کاملاً شناخته شده است. اما به نظر می رسد که با بازی بهتری روبرو هستیم و طرفداران این سبک با دست پر باز خواهند گشت.

آبهای بزرگ

جالب است بدانید که بازی Highwater توسط تیم سازنده Golf Club: Wasteland ساخته شده است که اولین بار در سال 2018 برای اندروید و iOS منتشر شد. آخرین بازی استودیو Demagog درباره گلف در تمدنی در آستانه انقراض بود و در دروازه های آبی با تمدنی نابود شده روبرو هستیم. اگر به بازی های مستقل علاقه مند هستید؛ حتما آب را بررسی کنید و می توانید آن را هم اکنون در لیست انتظار قرار دهید تا زودتر آخرین اطلاعات را دریافت کنید. نظر شما در مورد این بازی استراتژیک چیست؟

منبع: GamesRadar