منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یک بازی Soccer Rally مشابه Rocket League برای دستگاه های تلفن همراه معرفی شد

یک بازی Soccer Rally مشابه Rocket League برای دستگاه های تلفن همراه معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک بازی Soccer Rally مشابه Rocket League برای دستگاه های تلفن همراه معرفی شد

محبوبیت بازی Rocket League بر کسی پوشیده نیست که میلیون ها نفر هر ماه این بازی رایانه شخصی را با دوستان خود بازی می کنند. اگر به دنبال بازی مشابه Rocket League به دنبال تلفن همراه هستید؟ بازی رالی فوتبال امروز منتشر شده و تجربه مشابهی را ارائه خواهد کرد. این بازی آرکید 2v2 ترکیبی از مسابقات رالی و فوتبال است و می تواند طرفداران بازی های اندروید و iOS را سرگرم کند.

Soccer Rally توسط Lava Skull LTD توسعه یافته و امروز 2 آگوست منتشر خواهد شد. ویژگی ها و ظاهر بازی بسیار شبیه Rocket League است که توسط Epic Games ساخته شده است. از ویژگی های بازی باید به مسابقات 2v2 اشاره کرد و در نتیجه تعداد بازیکنان هر تیم نسبت به Rocket League کمتر است. هدف بازی ضربه زدن به توپ با ماشین و گل زدن نیست. حدود 33 توانایی مختلف وجود دارد که می توانید در بازی به دست آورید و با انجام بازی های بیشتر، انواع ماشین های سریع و سریع در اختیار شما قرار می گیرد.

گرافیک بازی Soccer Rally چندان مدرن و جذاب نیست و دقیقاً روندی مشابه Rocket League را تجربه نخواهید کرد. در واقع دوربین بازی محیط را از بالا نشان می دهد و ماشین ها مانند ماشین های اسباب بازی هستند. رانندگی با ماشین بسیار ساده و برای شکست دادن هر حریفی است. شما باید توانایی های خود را بهبود بخشید و قدرت های بیشتری به دست آورید. دفاع در بازی رالی فوتبال بسیار مهم است و پس از آن می توانید گل های زیبایی به ثمر برسانید.

بازی فوتبال رالی مشابه Rocket League

رالی فوتبال شبیه راکت لیگ است

هر کدام از ماشین های بازی دارای ویژگی ها و توانایی های خاصی هستند. بهتر است آنها را امتحان کنید و ببینید با کدام یک می توانید گل های بیشتری به ثمر برسانید. خودروها علاوه بر طراحی متفاوت، از قدرت و تحمل خاصی برخوردار هستند که تجربه بازی را منحصر به فرد می کند. شما باید بتوانید از میان حریفان عبور کرده و قهرمان بازی شوید. این تنها بازی مشابه Rocket League برای دستگاه های تلفن همراه نیست، Turbo League به صورت رایگان در دسترس است و Rocket Soccer Derby نیز بازی خوبی است. البته بازی Rocket League Sideswipe می تواند گزینه خوبی برای اندروید باشد.

اپیک گیمز در حال حاضر برنامه ای برای انتشار Rocket League برای دستگاه های موبایل ندارد و برای تجربه بازی باید از رایانه شخصی استفاده کنید. لازم به ذکر است بازی Soccer Rally امروز 11 مرداد برای دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر می شود و می توانید با دانلود بازی Soccer Rally لحظات هیجان انگیزی را در کنار دوستان خود تجربه کنید. برای دانلود بازی به صفحه گوگل پلی و اپ استور بروید. نظر شما در مورد این بازی شبیه Rocket League برای دستگاه های تلفن همراه چیست؟

منبع: GamingonPhone