یک بازی Disney Dreamlight Valley ارائه شده است

یک بازی Disney Dreamlight Valley ارائه شده است

اگر از طرفداران دیزنی و پیکسار هستید، گیم لافت یک محصول عالی برای شما ساخته است. طبق جدیدترین اخبار بازی، گیم لافت بازی Disney Dreamlight Valley را ارائه کرد که در آن می توانید زندگی و ماجراجویی در دنیای انیمیشن های دیزنی و پیکسار را تجربه کنید.

دره دریم لایت دیزنی در منطقه ای به نام دره رویا واقع شده است. اتفاقی مرموز به نام Oblivion باعث شد گروهی از شخصیت های دیزنی و پیکسار حافظه خود را از دست بدهند. این امر همچنین منجر به رشد گیاهان عجیب و غریب به نام خارهای شب در دره دریم لایت شد. بازیکنان می توانند شخصیت خود را شخصی کنند، با مردم محلی رابطه دوستانه داشته باشند و به آنها کمک کنند تا خاطرات از دست رفته خود را بازیابند.

علاوه بر تعامل با ساکنان شهر دیزنی، بازیکنان می توانند خانه ها و مناطق را در تعدادی از مکان های الهام گرفته شده از دیزنی شخصی سازی و شخصی سازی کنند. همچنین می توان داستان ها و مینی بازی های دیزنی را با شخصیت هایی مانند گوفی، آریل، میکی، سیمبا، موانا، رمی و بسیاری دیگر تجربه کرد. در دره دریم لایت دیزنی نیز فعالیت هایی مانند ماهیگیری و آشپزی وجود دارد. برای تغییر شخصیت، انواع مختلفی از لباس ها وجود دارد که می توانید از آنها برای تغییر ظاهر شخصیت خود استفاده کنید.

Disney Dreamlight توسط Gameloft توسعه یافته و انتظار می رود سال آینده به صورت رایگان بر روی پلتفرم های Nintendo Switch، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox X Series، Xbox S Series، Xbox One و PC منتشر شود. کاربران پلتفرم رایانه شخصی می توانند Disney Dreamlight Valley را از طریق Steam، Epic Games، Microsoft و App Store خریداری کنند.

بهترین برگ برنده Disney Dreamlight Valley را سفارشی کنید

گیم لافت قصد دارد تا تابستان امسال نسخه دسترسی زودهنگام Disney Dreamlight Valley را منتشر کند. این نسخه در دسترس کسانی است که بسته موسس را خریداری کرده اند. همچنین، مشترکین بازی Xbox می توانند قبل از انتشار نسخه نهایی، دره دریم لایت دیزنی را تجربه کنند.

IGN Media در بررسی اولیه خود از Disney Dreamlight Valley آن را اثری قابل قبول دانست. این رسانه وسعت سفارشی‌سازی، ارزش بالای تکرار، تعادل خریدهای درون بازی و پتانسیل افزودن محتوای بیشتر و افزایش تعداد شخصیت‌ها و جهان‌ها را به عنوان نقاط قوت Disney Dreamlight Valley ذکر می‌کند.

نظر شما در مورد بازی Disney Dreamlight Valley چیست؟ آیا ویژگی ها و نقاط قوت آن نظر شما را جلب کرده است؟ فکر می کنید دره دریم لایت دیزنی در جذب طرفداران دیزنی و پیکسار به عنوان یک افکت رایگان چقدر موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN