منو سایت

یک بازی جدید Witcher در دست ساخت از Unreal Engine 5 استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک بازی جدید Witcher در دست ساخت از Unreal Engine 5 استفاده خواهد کرد

یک بازی جدید Witcher در دست ساخت از Unreal Engine 5 استفاده خواهد کرد

CD Projekt Red اعلام کرد که بازی جدیدی از سری The Witcher در حال ساخت است. برخلاف بازی‌های قبلی، توسعه از REDengine به Unreal Engine 5 به عنوان بخشی از یک همکاری استراتژیک چند ساله با Epic Games منتقل می‌شود. CDPR می گوید که از نزدیک با توسعه دهندگان Epic Games همکاری خواهد کرد تا به انطباق موتور با تجربه جهان باز کمک کند.

هیچ جزئیات بیشتری در مورد The Witcher – مانند بازه زمانی یا تاریخ انتشار – در حال حاضر در دسترس نیست. هنوز نمی دانیم که نام بازی The Witcher 4 خواهد بود یا چیز دیگری.

یک واقعیت عجیب و غریب که می توان از تصویر تیزری که لئون هرلی از GamesRadar متوجه شد این است که نشان می دهد Ciri، محافظ سابق شخصیت Witcher Geralt، ستاره این بازی جدید است:

اگرچه CDPR هنوز آماده به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد بازی بعدی Witcher نیست، مدیر ارشد فناوری این شرکت، پاول زاودنی به طور خلاصه به انتقال این شرکت به Unreal Engine 5 اشاره کرد. «برای CD Projekt Red حیاتی است که هدایت فنی بازی بعدی ما را داشته باشد. زاودنی در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: از اولین مرحله ممکن تصمیم گرفتیم – مانند گذشته – منابع و انرژی زیادی را برای توسعه و تطبیق REDengine با هر نسخه بعدی از بازی صرف کردیم. این همکاری بسیار هیجان‌انگیز است زیرا قابلیت پیش‌بینی و کارایی توسعه را افزایش می‌دهد و در عین حال به ابزارهای پیشرفته توسعه بازی دسترسی پیدا می‌کند.»

به گفته تیم سوینی، مدیر عامل Epic Games، همکاری با CDPR “مرزهای داستان سرایی تعاملی و بازی با هم” را در حالی که برای سال‌های آینده به نفع جامعه توسعه‌دهنده خواهد بود، افزایش می‌دهد. CDPR اشاره کرد که The Witcher انحصاری فروشگاه Epic Games نخواهد بود، و این نشان می‌دهد که در نهایت در زمان عرضه در سایر ویترین‌های رایانه نیز در دسترس خواهد بود.

آخرین بازی ویچر The Witcher 3: The Wild Hunt در سال 2015 بود که تحسین گسترده منتقدان و طرفداران را برانگیخت. با فروش بیش از 28 میلیون نسخه تا آوریل 2020، این بازی همچنین دارای دو افزونه با استقبال خوبی بود که پس از عرضه به بازار آمدند و فروش رایانه بیش از نیمی از واحدهای خریداری شده را به خود اختصاص داد. از آن زمان، این فرنچایز همچنین به یک سریال محبوب نتفلیکس تبدیل شد که در آن هنری کاویل نقش گرالت ریویا را بازی می‌کند، اگرچه هیچ ارتباطی با بازی‌ها ندارد و بر اساس رمان‌های اصلی ساخته شده است.

نسخه مستقل جدید بازی کارتی The Witcher Gwent نیز در دست توسعه است و ممکن است اواخر امسال منتشر شود. آخرین بازی CDPR Cyberpunk 2077 بود که در سال 2020 در حالت باگ عرضه شد. از آن زمان، استودیو بازی علمی تخیلی را به شدت بررسی کرده و آن را به کنسول های نسل فعلی Xbox Series X و PS5 با ردیابی پرتو، 4K با ارتقاء داده است. مقیاس بندی پویا، زمان شارژ سریعتر و بسیاری از پیشرفت های فنی دیگر.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.