منو سایت

یک آگهی شغلی جدید شروع ساخت Forza Horizon 6 را اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک آگهی شغلی جدید شروع ساخت Forza Horizon 6 را اعلام می کند

استودیو Playground Games بعد از بازی فورت هورایزن 5 با موفقیت منتشر شد؛ روند توسعه بازی بعدی آغاز شده است. در حالی که استودیو در حال کار بر روی راه اندازی مجدد Fable است. اعلام کار جدید از ابتدای فرآیند توسعه بازی Forza Horizon 6 خبر می دهد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نسخه بعدی فرنچایز Forteza در دست ساخت است.

به گزارش پارسی گیم، استودیو پلی گرند گیمز به دنبال استخدام یک طراح صحنه مجرب است و آگهی استخدام جدیدی را در سایت گیم جابز منتشر کرده است. توضیحات منتشر شده حاکی از مشارکت این فرد در پروژه تولید «بازی سطح بعدی» است. این تبلیغ اعلام می کند که فرد مناسب به تیم توسعه Forteza Horizon ملحق خواهد شد و در نتیجه این تبلیغ مربوط به بازی Fable یا یک عنوان کاملا جدید نیست. شرح وظایف Forza Horizon 6 به شرح زیر است:

PlayGrand Games به دنبال یک طراح سطح برای پیوستن به تیم Fortza Horizon است. این مرد به عنوان یکی از اعضای گروهی که روی یک بازی درجه یک کار می کند. باید مسئولیت بخش های بزرگی از طراحی را در سطوح و مراحل به همراه نظارت و راهنمایی سایر اعضای تیم بر عهده داشته باشد. این شخص در تیم طراحی مرحله بعدی بازی سطح اول خواهد بود و باید یک فرآیند مجرب و سرگرم کننده ایجاد کند. این شخص باید در مرحله پیش تولید با طراحان محیطی همکاری نزدیک داشته باشد و محیط های تکراری ایجاد کند که هسته اصلی بازی را توضیح دهد.

بازی Forza Horizon 6

Forza Horizon 6 در حال ساخت است

این تبلیغ سرنخ هایی از Forza Horizon 6 در اختیار ما قرار می دهد و با این حساب تولید بازی در مرحله اول قرار دارد. موفقیت Forteza Horizon 5 و جذب ده ها میلیون بازیکن در ماه های اول و دریافت جوایز مختلف در جشنواره ها باعث شده تا مایکروسافت اعتماد به نفس و چراغ سبز ساخت یک بازی جدید را به خود جلب کند. با توجه به اینکه تیم سازنده بازی هنوز کامل نشده است; انتظار دریافت اطلاعات رسمی در مورد بازی را نداشته باشید.

مایکروسافت در حال آماده شدن برای یک رویداد مشترک با Bethesda است. شایعه شده است که Forza Motorsport 8 در این رویداد حضور خواهد داشت. به تازگی عکس هایی از نسخه ایکس باکس وان این بازی که انتشار این بازی برای دو نسل از کنسول ها را نشان می داد، فاش شد. این بدان معناست که بازی تنها برای سری ایکس باکس منتشر نخواهد شد، بلکه ایکس باکس وان همچنان بازی را دریافت خواهد کرد.

یک آگهی شغلی جدید شروع ساخت Forza Horizon 6 را اعلام می کند

راهنمای گام به گام Forza Horizon 5

PlayGrand Games همچنان در حال آماده سازی آپدیت های جدید برای Forteza Horizon 5 است و به روز رسانی جدید چندین خودروی جدید اضافه کرده و چندین باگ را برطرف کرده است.

منبع: GamingBolt