منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یکی از بازی‌های May Xbox Game Pass برای انتشار در روز اول تایید شده است

یکی از بازی‌های May Xbox Game Pass برای انتشار در روز اول تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یکی از بازی‌های May Xbox Game Pass برای انتشار در روز اول تایید شده است

یکی از بازی‌های May Xbox Game Pass برای انتشار در روز اول تایید شده است

اگرچه Xbox به تازگی بازی‌های Game Pass خود را برای نیمه اول آوریل معرفی کرده است، ما در حال حاضر یک بازی تایید شده برای لیست ماه می این سرویس داریم – و این یک روز اول عرضه است. بازی مستقل Citizen Sleeper متعلق به شرکت انحصاری Jump Over The Age در تاریخ 5 مه به Xbox Game Pass خواهد آمد، همان روزی که بر روی Steam و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

با وجود تعداد زیادی بازی در حال حاضر، تعدادی از بازی‌های اضافه شده اخیر به Game Pass نیز از روز اول منتشر شده‌اند و از طریق سرویس اشتراک بازی در روز عرضه در دسترس هستند. در میان لیست بازی های جدید ماه آوریل، نسخه های روز اول شامل MLB The Show 22 و Chinatown Detective Agency هستند.

Citizen Sleeper یک بازی نقش آفرینی سایبرپانک است که به شدت از بازی های نقش آفرینی تخته ای، از جمله تاس انداختن، مکانیک زمان سنجی و آزادی زیاد بازیکن الهام گرفته شده است. با بر عهده گرفتن نقش “خواب” هوشیاری انسان در یک بدن مکانیکی، بازیکن باید تصمیم بگیرد که می خواهد با زمان خود در ایستگاه فضایی Erlin’s Eye چه کاری انجام دهد، از جمله ایجاد روابط با شخصیت ها و تلاش برای کسب درآمد.

این بازی توسط گرت دیمین مارتین، سازنده انفرادی بازی معمایی مینیمالیستی In Other Waters در سال 2020 ساخته شده است.