منو سایت

یوکو تارو آخرین راز NieR Automata را فاش کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوکو تارو آخرین راز NieR Automata را فاش کرده است

Square Enix در 23 فوریه با یک رویداد زنده به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس NieR: خودکارتولد بازی را جشن می گیرد. برنامه های مختلفی برای این روز در نظر گرفته شده بود و علاوه بر آزمون های مختلف و اعلام اخبار جدید از جمله ارائه انیمه NieR Automata، رازهای پنهان بازی فاش شد. یوکو تارو، سازنده بازی نیر، در مورد اینکه چرا یک متقلب در بازی وجود دارد که پایان اصلی را فاش می کند، صحبت می کند. لازم به ذکر است که این مقاله پایان بازی و خواندن آن را برای افرادی که بازی را تجربه نکرده اند فاش می کند. توصیه نمی شود

پخش زنده بازی پنج ساله NieR Automata در دو بخش مشترک انجام شد. بخش اول را می توان در یوتیوب یافت که شامل برنامه های مختلف و اطلاعیه های خبری است. اما قسمت دوم مراسم فقط در اختیار افرادی بود که جایزه نیکونیکو داشتند. این قسمتی بود که یوکو تارو راز جالب بازی را فاش کرد و دلیل کد آن را فاش کرد. این استریم حدود سه ساعت و 32 دقیقه طول کشید و طرفداران سوالات جالبی پرسیدند.

راز NieR Automata

راز NieR Automata

همانطور که گفتیم قسمت دوم استریم به صورت انحصاری پخش شد و شامل یک جلسه پرسش و پاسخ با یوکو تارو و سازنده بازی بود. اگر در حال خواندن این مطلب هستید، بدون شک فارغ التحصیل NieR Automata هستید در غیر این صورت به خواندن ادامه ندهید. همانطور که می دانید کد تقلب مخفی شما را به انتهای بازی E می برد و درست قبل از بازی از شما می خواهد که فایل ضبط شده را حذف کرده و برای بازیکن دیگری ارسال کنید. یوکو تارو دلیل چنین کدی را توضیح داد. سازنده بازی نیر در این رابطه گفت:

شما می توانید این آخرین ضربه را فقط به لطف داده های سایر بازیکنان از دست بدهید. درست است، واقعی؟ در آخرین مرحله توسعه متوجه شدیم که اولین نفری که به انتهای بازی می رسد نمی تواند از دیگران کمک بگیرد و در نتیجه هیچکس نمی تواند بازی را تمام کند.

سایتو به تاروت گفت: «بله، چون هیچ داده بازیکنی روی سرور ذخیره نشده است و ما در آخرین مراحل متوجه شدیم (با خنده). یوکو تارو همچنان به افشای راز NieR Automata می پردازد و می گوید که برای فعال سازی این کد باید از نسخه تجاری بازی استفاده می کردند. او افزود: «سایر توسعه دهندگان به من گفته اند که از همان داده هایی که در طول توسعه استفاده می کنیم برای بازی نهایی استفاده کنم. این پیشنهاد توسط تاروت رد شد و او معتقد است که در این صورت بازی خراب می شود و پایان از دست می رود.

پایان بازی NieR Automata

سازنده در مورد پایان صحیح بازی NieR Automata می گوید که باید اطلاعات را با این کد ویژه آپلود می کردند. در واقع، Platinum Games می‌تواند از کد برای تقلب استفاده کند. اما این داده ها مربوط به کارمندان استودیو بود و آنها در واقع کد را در همان شبی که بازی بعد از پیش درآمد منتشر شد وارد کرده و سپس داده ها را روی سرور آپلود کردند. افرادی که بازی را قبل از انتشار شروع کردند. آنها نتوانستند پایان واقعی را ببینند و به این ترتیب استودیو از تصادف جلوگیری کرد.

منبع: DualShockers