منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یوجی ناکا تایید می کند که مایکل جکسون موسیقی برای Sonic The Hedgehog 3 نوشته است

یوجی ناکا تایید می کند که مایکل جکسون موسیقی برای Sonic The Hedgehog 3 نوشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوجی ناکا تایید می کند که مایکل جکسون موسیقی برای Sonic The Hedgehog 3 نوشته است

یوجی ناکا تایید می کند که مایکل جکسون موسیقی برای Sonic The Hedgehog 3 نوشته است

دخالت مایکل جکسون فقید در ساخت موسیقی متن بازی Sonic the Hedgehog 3 شایعه ای قدیمی در محافل بازی است و سازنده سگا بلور آن را تایید کرده است. با انتشار Sonic Origins، مجموعه‌ای از بازی‌های کلاسیک Sonic برای پلتفرم‌های مدرن، توسعه‌دهنده کهنه‌کار بازی Yuji Naka در مورد اینکه چگونه موسیقی متن اصلی Sonic the Hedgehog 3 در بازی وجود ندارد، اظهار نظر کرد.

“اوه خدای من، موسیقی Sonic 3 تغییر کرده است، حتی اگر Sega Official از موسیقی مایکل جکسون استفاده کند.” توئیت ناکا.

ناکا همچنین عکسی را که از خانه جکسون هنگام بازدید تیم Sonic 3 از عمارت گرفته شده بود در توییتر منتشر کرد:

به گفته کارمند خلاق تاکاشی ایزوکا، آهنگ‌های جدید که توسط آهنگساز جون سنو تنظیم شده‌اند، جایگزین موسیقی متن Sonic 3 شده‌اند، زیرا بسیاری از موسیقی‌های اصلی بازی غیرقابل استفاده مانده است.

ایزوکا به Eurogamer گفت: «وقتی به عقب برمی‌گردیم و سعی می‌کنیم همه این بازی‌های بیش از 30 سال پیش را بازسازی کنیم، داده‌های قدیمی زیادی دریافت می‌کنیم که واقعاً نمی‌توان از آنها استفاده کرد. “و موسیقی یکی از آن چیزها بود – ما مجبور شدیم نوارهای قدیمی DAT را برای به دست آوردن موسیقی که در همه این بازی‌ها وجود دارد، حفر کنیم، و ژوئن سنو وارد شد و مجبور شد موسیقی را در قالبی مدرن بازسازی کند که می‌توانستند اجرا کنند. Sonic 3 و Knuckles محصول نهایی را دوست دارند.”

در اوایل سال 1993، ادعا شد که سگا پس از افشای اتهامات مربوط به کودک آزاری، همکاری با جکسون را متوقف کرده است، اگرچه گفته می شود محتوایی که او روی آن کار می کرد در نسخه اصلی بازی باقی مانده است. در سال‌های پس از تحویل Sonic 3، ناکا هنگامی که شایعاتی منتشر شد، سکوت کرد، مانند مصاحبه با Sonic Stadium در سال 2009، زمانی که او به شوخی از سؤالات سایت اجتناب کرد.

به غیر از Sonic Origins، چندین بازی دیگر با طلسم سگا وجود دارد که می توانید در آینده منتظر آنها باشید. Sonic Frontiers به ​​جوجه تیغی یک “منطقه باز” بزرگ برای رقابت می دهد و اخیراً تحقیقات بیشتری و نبرد سریع خود را از طریق آخرین ویدیوهای شیرجه عمیق نشان داده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.