منو سایت

یوبی سافت Ghost Recon Frontline و سه بازی دیگر را لغو کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت Ghost Recon Frontline و سه بازی دیگر را لغو کرد

یوبی سافت رسما این توسعه را اعلام کرد بازی Ghost Recon Frontline تمام شد و این کار رسما لغو شد. در همان زمان، تولید نسخه واقعیت مجازی Splinter Cell و دو بازی معرفی نشده نیز متوقف شد. فرانت لاین در زمان معرفی به دلیل انتقاد طرفداران لغو شد و یوبی سافت دیگر به تولید بازی ادامه نمی دهد.

به گزارش پارسی گیم، شرکت یوبی سافت در جلسه بررسی گزارش مالی سه ماهه قبل خبرهای مهمی برای طرفداران دارد. از یک سو شاهد تاخیر در عرضه بازی آواتار بودیم و از سوی دیگر آمار فروش فرنچایزهای بزرگ اعلام شد. این ناشر فرانسوی می گوید که دو بازی اعلام نشده به دلیل تغییر شرایط مالی و اقتصادی اخیر به تعویق افتاده اند و هر دو عنوان کنسل شده اند. در مورد این دو بازی اطلاعاتی در دست نیست.

لازم به ذکر است Splinter Cell VR محصولی است که توسط Red Storm Studio توسعه یافته و توسط Reflections پشتیبانی می شود. این بازی قرار بود تجربه Splinter Cell را به یک هدست واقعیت مجازی منتقل کند و اطلاعات زیادی از گیم پلی آن وجود نداشت. بازی Ghost Recon Frontline توسط استودیو بخارست در حال ساخت بود و مراحل تولید آن بسیار خوب پیش می رفت و مدتی پیش شاهد اعلام سیستم مورد نیاز آن برای PC بودیم.

لغو Ghost Recon Frontline

لغو Ghost Recon Frontline

Ghost Recon Frontline یک بازی گروهی نبرد رویال است که بازیکنان را در مقابل صدها نفر روی یک نقشه بزرگ قرار می دهد. تام هندرسون یکی از افشاگران معروف درباره این بازی گفت که روند آن شبیه Warzone و Escape from Tarkov است. سال گذشته یک تریلر هشت دقیقه ای از بازی منتشر شد که بازیکنان را در حال غارت و تکمیل مراحل نشان می داد. بسیاری انتظار داشتند این بازی اواخر امسال عرضه شود و اطلاعات زیادی در مورد آن وجود داشت.

معرفی Ghost Recon Frontline با نقدهای متفاوتی روبرو شد و بسیاری از کاربران توییتر به سوء استفاده یوبی سافت از سری Tom Clancy اعتراض کردند. سازنده در نهایت تاخیر بازی را اعلام کرد و جلسه تست را نیز لغو کرد. یوبی سافت هم اکنون به صورت رسمی فایل این بازی را بسته و رسما آن را لغو کرده است. مشخص نیست چقدر برای ساخت این بازی هزینه شده است و این رقم هنوز اعلام نشده است.

با نگاهی به تریلر Frontline می بینیم که 17000 دیلایک در مقابل 4800 لایک ثبت شده است. بسیاری از کاربران نوشتند که یوبی سافت هیچ توجهی به طرفداران ندارد و حتی برخی آن را شوخی با طرفداران می دانند. یکی دیگر از بازی های لغو شده Splinter Cell VR است. مدیر عامل Ubisoft سال گذشته در مورد نسخه VR Splinter Cell گفت که این یک تجربه جدید است و آنها در حال کار بر روی گسترش برند هستند. این بازی جدید قرار بود با همکاری متا ساخته شود. از دو بازی لغو شده دیگر خبری نیست.

منبع: VGC