منو سایت

یوبی سافت واجد شرایط حفظ استقلال خود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت واجد شرایط حفظ استقلال خود است

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از بازی، ایو گیلمو، مدیرعامل یوبی سافت اعلام کرد که این شرکت تمامی شرایط لازم برای ادامه فعالیت به عنوان یک شرکت مستقل را دارد. با این حال، او تاکید کرد که هیئت مدیره یوبی سافت هر پیشنهادی را که به نفع سهامداران باشد بررسی خواهد کرد.

یوبی سافت، مستقر در فرانسه، عرضه بازی های مختلف را در سال های اخیر به تعویق انداخته است. شهرت این شرکت نیز با رسوایی های اخلاقی و محیط های کاری ناسالم خدشه دار شده است. با توجه به شرایط یوبی سافت و ادغام شرکت های فعال در صنعت بازی های ویدیویی، رسانه های مختلف از فروش این شرکت و ارتباط آن با یک شرکت بزرگتر خبر دادند.

ماه گذشته، اعلام شد که شرکت های سرمایه گذاری خصوصی، از جمله Blackstone Inc. و KKR & Co علاقه مند به خرید ناشر مجموعه های Rainbow Six و Far Cry هستند. هفته گذشته، گزارش شد که خانواده گیلمو، بنیانگذاران یوبی سافت، در حال بررسی همکاری با یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی برای مالکیت این شرکت هستند.

ایو گیلمو در گزارش مالی یوبی سافت گفت: این روزها اخبار زیادی در رسانه ها درباره ادغام شرکت های مختلف در صنعت بازی های ویدیویی به ویژه یوبی سافت منتشر شده است. موضع مشترک ما روشن است. همانطور که بهمن ماه گذشته هم گفتیم شرایط برای حفظ استقلال را داریم. نیروهای با استعداد، مقیاس صنعتی و مالی و طیف گسترده ای از IP های محبوب و موفق به ما این امکان را می دهند که در سال های آینده درآمد قابل توجهی داشته باشیم.

یوبی سافت یوبی سافت

خانواده گیلمو می توانند مالک کل شرکت یوبی سافت باشند

ایو گیلمو، مدیر عامل یوبی سافت گفت: «این به ما اجازه داده است تا با بزرگترین بازیگران صنعت سرگرمی و فناوری، شراکت استراتژیک داشته باشیم. حدس و گمان های فعلی ارزش و پتانسیل واقعی آدرس های IP و پتانسیل بالای درآمدزایی ما را منعکس می کند. همانطور که قبلا اشاره کردیم، به عنوان یک شرکت سهامی، بهترین رویکرد برای هیئت مدیره ما این است که همه پیشنهادات سودمند برای سهامداران و تیم های بزرگ را در نظر بگیرد.

در سال 2021، رکورد جدیدی برای مبلغ پرداختی توسط شرکت های مختلف برای مالکیت سایر بازیکنان در صنعت بازی های ویدیویی به ثبت رسید. امسال 85 میلیارد دلار برای ادغام شرکت های مختلف پرداخت شد. پیش بینی می شود این رقم در سال جاری به 150 میلیارد دلار افزایش یابد. قراردادهای بزرگی اعلام شده است، مایکروسافت مالک Activision Blizzard و Zynga است که توسط Take-Two در سال 2022 خریداری شد.

طی گزارش مالی یوبی سافت، زمان عرضه بازی های جدید این شرکت اعلام شد. اعلام شده است که Avatar: Frontiers of Pandora، Skull & Bones و Mario + Rabbids: Sparks of Hope امسال اکران خواهند شد.

نظر شما در مورد ادامه حیات یوبی سافت به عنوان یک شرکت مستقل چیست؟ آیا با این موافق هستید یا ترجیح می دهید شرکت دیگری مالکیت یوبی سافت را در اختیار بگیرد؟ به نظر شما استقلال یوبی سافت چه تاثیری بر آینده این شرکت خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle