منو سایت

یوبی سافت ساخت بازی Marvel Blade را تکذیب کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت ساخت بازی Marvel Blade را تکذیب کرده است

شایعات مختلفی در مورد بازی Marvel Blade منتشر شده است. اما شرکت توسعه دهنده یوبی سافت در حساب توییتر خود، در بیانیه ای در مورد تمامی شایعات مربوط به ساخت و ساز تیغ بازی بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یوبی سافت در حال کار بر روی یک بازی ابرقهرمانی با حضور یکی از شخصیت های مارول است که می تواند حس کنجکاوی را در طرفداران دنیای مارول ایجاد کند که دقیقا عنوان چیست. و چه شخصیت هایی توسط یوبی سافت ساخته خواهد شد

یوبی سافت شایعات مربوط به یک بازی Blade را رد کرد و نوشت: “ما متأسفیم که این شایعات را تکذیب می کنیم، ما یک بازی Blade نمی سازیم، اما نمی توانیم منتظر باشیم تا ببینیم دوستان ما در استودیو مارول برای فیلم سال آینده چه برنامه ای دارند. !”

تیغ بازی

بازی Blade توسط یوبی سافت ساخته شده است

در همین حال، طبق پست ها و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی توسط ادوین گافنی که پیش از این در فیلم Detroit: Become Human به ایفای نقش پرداخته است، نشان می دهد که یوبی سافت پروژه ای در سر دارد و سازندگان در حال حاضر در حال کار بر روی موشن کپچر و سیو هستند. برای یک بازی جدید آقای ادوین گافنی در یکی از عکس هایش که به تازگی در اکانت شخصی اینستاگرامش منتشر کرده کلمه مارول به چشم می خورد اما نامی از این عنوان نبرده است. همچنین در The other، تصویر یک شمشیر در دست دارد که یکی از سلاح های Blade است.

Blade Ubisoft

این می تواند نشانه ای از همکاری یوبی سافت با مارول استودیو باشد. البته نباید فراموش کرد که یوبی سافت عناوین زیادی دارد و سابقه خوبی در ساخت بازی دارد و می تواند تحت عناوین مارول بازی خوبی بسازد. چون مارول همکاری های زیادی دارد. با شرکت های دیگر و می تواند گزینه خوبی برای همکاری باشد. عناوینی مانند Marvel’s Spider-Man 2، Marvel’s Midnight Suns و Marvel’s Wolverine که اخیرا توسط مارول معرفی شده اند، در دست ساخت هستند. از طرفی دیزنی که مارول زیر نظر آن در نظر گرفته شده است، ساخت بازی هایی مانند آواتار و جنگ ستارگان را به یوبی سافت سپرده است.

در تاریخ 9 سپتامبر و در بخشی از نمایشگاه بزرگ D23 شرکت بزرگ دیزنی میزبان عناوین آینده دیزنی و مارول خواهد بود.در این نمایشگاه محتوا شامل عناوین بازی های دیزنی، پیکسار، لوکاس فیلم و مارول و همچنین بازی های قرن 20.

منبع: VGC