منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یوبی سافت زمان انتشار بازی آواتار، دنباله بازی Mario + Rabbids و Skull & Bones را اعلام کرد.

یوبی سافت زمان انتشار بازی آواتار، دنباله بازی Mario + Rabbids و Skull & Bones را اعلام کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت زمان انتشار بازی آواتار، دنباله بازی Mario + Rabbids و Skull & Bones را اعلام کرد.

یوبی سافت زمان انتشار بازی آواتار، دنباله بازی Mario + Rabbids و Skull & Bones را اعلام کرد.

به عنوان بخشی از گزارش اخیر درباره سود یوبی‌سافت، این شرکت تأیید کرد که در حال حاضر تعداد بازی‌های بیشتری نسبت به هر زمان دیگری در تاریخ آن در دست توسعه است و این شامل تعداد انگشت شماری از بازی‌های معروف است که سال آینده عرضه می‌شوند.

برای سال مالی 2022-23 (1 آوریل 2022 – 31 مارس 2023)، یوبی سافت تعدادی بازی محبوب از جمله Avatar: Frontiers of Pandora، Mario + Rabbids: Sparks of Hope و Skull & Bones را منتشر خواهد کرد. یوبی سافت تاریخ انتشار خاصی را برای هیچ یک از این پروژه ها اعلام نکرده است، اما بازی Avatar که در جریان Avatar: The Way of Water در دسامبر امسال عرضه شد، به نظر منطقی است.

در حال پخش: تریلر بازی Mario + Rabbids: Sparks Of Hope | Ubisoft Forward E3 2021

علاوه بر این، یوبی‌سافت از اینکه در این مسیر «عناوین هیجان‌انگیز دیگری» و همچنین بازی‌های رایگان جدید مبتنی بر «بزرگ‌ترین آدرس‌های IP شرکت» وجود خواهد داشت، ناراحت است. یکی از این پروژه ها احتمالاً بازی رایگان جدید The Division: Heartland است. در مورد «دیگر عناوین هیجان انگیز»، شایعاتی وجود دارد که یوبی سافت بازی بزرگتر Assassin’s Creed با شخصیت Valhalla Basim را در سال 2022 یا 2023 منتشر خواهد کرد.

یوبی‌سافت همچنین در این گفتگو اشاره کرد که آدرس‌های IP جدیدی در دست توسعه هستند که یکی از آنها احتمالاً بازی نبردی است که اخیراً در عرصه Project Q رونمایی شده است. IP جدید بعدی یوبی‌سافت Roller Champions است که قرار است بعداً در سال آینده منتشر شود. 2022. همچنین بازی های موبایل بیشتری بر اساس فرنچایزهای یوبی سافت مانند Rainbow Six و The Division در حال توسعه هستند.

همچنین در طول جلسه توجیهی سود، یوبی سافت به طور خلاصه به شایعات جاری مبنی بر فروش این شرکت اشاره کرد. ایو گیوم، مدیر عامل شرکت یوبی سافت، گفت که یوبی سافت همه چیزهایی را که برای مستقل ماندن نیاز دارد، دارد. به گفته مدیریت، با این حال، شرکت در حال بررسی پیشنهادات به عنوان یک شرکت سهامی عام است. اخیراً گزارش شده است که شرکت های سهام خصوصی علاقه مند به خرید یا شراکت با یوبی سافت هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.