منو سایت

یوبی سافت به موفقیت Skull and Bones خوشبین نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت به موفقیت Skull and Bones خوشبین نیست

این خبر به رسانه Kotaku رسیده است که گیم پلی بازی را نشان می دهد بازی جمجمه و استخوان عمق زیادی وجود ندارد و جدا از آنچه در رویداد اخیر نشان داده شد. هیچ فعالیت دیگری برای انجام وجود ندارد. همین موضوع باعث شد تا یوبی سافت چندان به موفقیت بازی خوشبین نباشد و حتی خود را برای نگرش متوسط ​​بازیکنان و منتقدان آماده کند.

Skull and Bones یکی از عناوینی است که در سال های اخیر چندین بار به تعویق افتاده است. تاریخ انتشار Skull and Bones سرانجام ماه گذشته اعلام شد و در یک رویداد زنده شاهد نمایش گیم پلی و ویژگی های آن بودیم. تمرکز بازی روی جنبه مبارزه و دزدی دریایی بود. اما نشان داد که بازی هنوز آماده نیست و نیاز به تغییر و پرداخت دارد. به نظر می رسد این بازی تحت تاثیر قراردادی بوده که با دولت سنگاپور بسته شده و دلیل تاخیر در انتشار همین بوده است.

یوبی سافت با به تاخیر انداختن آواتار و لغو توسعه دو بازی معرفی نشده در کنار نسخه واقعیت مجازی Splinter Cell و Ghost Recon Frontline، تقویم خود را از انتشار بازی های جدید خالی کرده است. Skull and Bones در حال حاضر یکی از مهم ترین بازی های این کمپانی فرانسوی برای پایان سال است. در گفتگو با Kotaku، توسعه دهندگانی که روی این بازی کار می کنند نسبت به موفقیت بازی ابراز بدبینی کردند و معتقد بودند که این بازی نمی تواند جایگزین عناوین تاخیری شود.

بازی جمجمه و استخوان

گیم پلی مختصر Skull and Bones

یکی از سازندگان ادعا می کند که گیم پلی بازی همان چیزی است که در ویدیو دیدیم و سیستم دیگری را نخواهیم دید. او ادعا می کند که گیم پلی فاقد عمق زیادی است و سطحی طراحی شده است و اگر تمام جنبه های بازی مانند شبیه ساز بقا و گرافیک را کنار هم بگذاریم. باز هم عمق زیادی ندارد و همین مشکل سازندگان را به موفقیت آن شک کرده است. در نهایت کمپین داستانی وجود ندارد و این بازی به صورت آنلاین انجام می شود و قیمت Skull and Bones برای نسل جدید هفتاد دلار است. عدم وجود گیم پلی جذاب و رضایت بخش می تواند تعداد بازیکنان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

این اتفاق در بازی Battlefield 2042 افتاد. عدم رضایت بازیکنان منجر به کاهش سریع تعداد کاربران و حتی رسیدن به کمتر از هزار نفر شد. در حال حاضر نمی توان در مورد موفقیت یا عدم موفقیت بازی جدید یوبی سافت اظهار نظر کرد و باید منتظر انتشار بازی باشیم. از سوی دیگر گزارش هایی مبنی بر ضعیف بودن گیم پلی بازی آواتار و عدم کیفیت مناسب دلیل کاهش سرعت بازی گزارش شده است.

یوبی سافت به موفقیت Skull and Bones خوشبین نیست

تریلر جدید گیم پلی Skull and Bones منتشر شد

بازی Skull and Bones قرار است در تاریخ 8 نوامبر برای کنسول های جدید و رایانه های شخصی منتشر شود.

منبع: GamingBolt