منو سایت

یوبی سافت بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed را ساخت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت بازی واقعیت مجازی Assassin's Creed را ساخت

یوبی سافت یک بازی واقعیت مجازی را بر اساس آخرین اخبار بازی و منابع مستند می سازد قاتلان عقیده f. این بازی با نام مستعار Nexus شناخته می شود. یادآور شخصیت های سری Assassin’s Creed از جمله اتزیو. بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed اکثر شخصیت های مهم را شامل می شود و مراحل مختلفی را پوشش می دهد.

به گزارش پارسی گیم ترند Assassin’s Creed VR شبیه به عناوین اصلی است و مکانیسم هایی مانند ژست های مخفی کاری، سرقت، باز کردن قفل، نبرد، پارکور و حتی پریدن از بالاترین نقطه را دارد. گفتنی است این بازی شامل شانزده مرحله مختلف به همراه یک مرحله آموزشی است که حرکت در دنیای واقعیت مجازی بازی را آموزش می دهد.

از آنجایی که با یک بازی واقعیت مجازی روبرو هستیم، تفاوت های اساسی بین Assassin’s Creed VR و نسخه استاندارد وجود دارد. به خصوص حرکات شخصیت ها متفاوت است. بازیکنان می توانند دو حرکت یا ترکیبی از هر دو را انتخاب کنند. در واقع حرکت از طریق آنالوگ دسته انجام می شود و بازیکن می تواند به راحتی تله پورت یا حرکت کند. Stealth نیز یکی از جنبه های مهم Assassin’s Creed است و تله پورت به گونه ای طراحی شده است که اگر در منطقه دشمن ظاهر شدید، به شما هشدار داده می شود تا بتوانید به سرعت از دست دشمنان فرار کنید.

واقعیت مجازی Assassin's Creed VR

ویژگی های بازی Assassin’s Creed VR

برای درک بهتر نحوه حرکت باید گفت که تله پورت به منطقه دشمن زمانی که ده متر با دشمن فاصله دارید کمی سر و صدا می کند و دشمن شما را نمی شناسد. اگر این فاصله به سه متر برسد، احتمال دستگیری زیاد است. در نتیجه بهتر است فاصله مناسبی را برای حرکت انتخاب کنید. در مورد بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed نیز یوبی سافت به ریشه های این سری بازگشته است. خنجر پنهان نقش کلیدی در بازی ایفا می کند و می تواند با حرکت دادن دست به همان شکل در واقعیت، دشمن را بکشد.

به نظر می رسد که دشمنان تنها با یک حرکت کشته می شوند و اگر از حضور شما آگاه شوند ضربه های متعددی را می طلبد. مبارزه با شمشیر نیز بخش مهمی از Assassin’s Creed VR است. کشتن دشمن مستلزم چهار تا شش ضربه شمشیر است و از این نظر استاندارد بازی های واقعیت مجازی رعایت می شود. امکان سرقت نیز در مراحل گنجانده شده است و می توانید قفل جعبه ها را باز کنید یا درهای مختلف را باز کنید.

همانطور که در ابتدا گفتیم، یک پرش به بالاترین نقطه که امضای بازی های Assassin’s Creed است نیز در نسخه VR وجود دارد. یوبی سافت همچنین در حال کار بر روی Assassin’s Creed Infinity، اولین مجموعه آنلاین و بازی خدمات زنده است که به مرور زمان تکمیل شد. به گفته تام اندرسون، Assassin’s Creed Nexus تا دوازده ماه آینده منتشر خواهد شد. در خبری دیگر، بازی های Assassin’s Creed در شرف اجرا هستند.

منبع: اکسپوتر