منو سایت

گیم پلی Street Fighter 6 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گیم پلی Street Fighter 6 منتشر شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کپکام اولین گیم پلی بازی Street Fighter 6 (Street Fighter 6) را در بخشی از رویداد State of Play که صبح امروز پخش شد، به نمایش گذاشت. به این ترتیب می توانید تعدادی از شخصیت های بازی، ویژگی های جدید و یک لوگوی جدید برای کار را مشاهده کنید.

کپکام اعلام کرده است که Street Fighter 6 دارای سه حالت جدید به نام های Fighting Ground، World Tour و Battle Hub خواهد بود. حالت Arcade، Training Mode، Local Multiplayer Fighting و Online Tournament نیز در دسترس خواهد بود.

گیم پلی Street Fighter 6 منتشر شد

تریلر بازی Street Fighter 6 رسما منتشر شد

به گفته کپکام، لیست شخصیت های بازی و جزئیات حالت Battle Hub متعاقبا اعلام خواهد شد. حالت تور جهانی بخشی از داستان Street Fighter 6 است که “محدودیت های سبک نبرد را از بین می برد و به بازیکنان اجازه می دهد تا میراث جدیدی با آواتار خود به جا بگذارند.”

Street Fighter 6 مکانیک جدیدی به نام Drive System دارد. Capcom سیستم را به عنوان “یک گروه جدید که برای اجرای پنج تکنیک مختلف با هدف بهبود توانایی های تهاجمی یا دفاعی بازیکن استفاده می شود” توصیف می کند. این تکنیک ها عبارتند از: Drive Impact، Drive Parry، Overdrive Art، Drive Rush و Drive Reversal

گیم پلی Street Fighter 6 Street Fighter 6

Street Fighter 6 دارای شخصیت های معروفی مانند Rio و Chunelli است

علاوه بر موارد فوق، کپکام یک ویژگی کامنت بلادرنگ را نیز معرفی کرده است. در نتیجه گزارش های خبرنگاران FGC از جمله آرو و جرمی لوپر معروف به ویسیوس به مسابقات مختلف اضافه خواهد شد. همچنین در قالب ویژگی مذکور عناصری مانند «بازخورد همزمان» در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

Street Fighter 6 با کمک RE Engine ساخته شد و در سال 2023 بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس ایکس، سری ایکس باکس اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد Street Fighter 6 چیست؟ آیا این اثر می تواند سبک نبرد را تغییر دهد؟ به نظر شما طرفداران Street Fighter از این اثر استقبال خواهند کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN