منو سایت

گیم پلی بازی Last of Us Part 1 قابل مقایسه با نسخه PS3 نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گیم پلی بازی Last of Us Part 1 قابل مقایسه با نسخه PS3 نیست

یکی از توسعه دهندگان استودیو Naughty Dog در توییتر اعلام کرد که گیم پلی بازی Last of Us Part 1 قابل مقایسه با نسخه PS3 نیست و نباید نسخه پلی استیشن 5 را با نسخه اصلی مقایسه کرد. او می گوید تغییراتی در گیم پلی بازی ایجاد شده است که فقط با تماشای یک ویدیو و انتقاد مردم قابل مشاهده نیست. آنها به کنترلر دست نزده اند تا ببینند گیم پلی چه تغییراتی ایجاد کرده است.

جنجال پیرامون بازسازی The Last of Us در چند هفته گذشته بالا گرفته است. پس از فاش شدن ویدیوی گیم پلی؛ خیلی ها نوشتند که روند بازی را تغییر نمی دهند. ویدیوی رسمی همچنین نشان داد که گیم پلی بازی Last of Us Part 1 تغییر چندانی نکرده است و همانطور که سونی گفت; بروزرسانی نشده. طرفداران به تصمیم سونی اعتراض کرده اند و معتقدند که این بازی فقط برای کسب درآمد ساخته شده است. یکی از توسعه دهندگان نوشته است که هدف از انتشار The Last of Us Part 1 کسب درآمد نیست.

جاناتان بنیانوس که دیروز در مورد انتشار نسخه PC بازی Last of Us Part 1 صحبت کرد. او انتقادات اخیر از گیم پلی بازی را نادرست خواند. او در پاسخ به یکی از کاربرانی که نوشته بود بازسازی Last of Ace ارزش هفتاد دلاری ندارد و این قیمت برای او منطقی نیست، پاسخ داد. نوشته که بازی را نباید با نسخه ps3 مقایسه کرد و تغییراتی در مبارزات و گیم پلی آن ایجاد شده است که با دیدن ویدیو قابل درک نیست.

گیم پلی Last of Us Part 1

گیم پلی Last of Us Part 1

سازنده بازی نوشت: «مردم با تماشای یک ویدیو از بازی شکایت می‌کنند. اما هنوز هیچ کس کنترلر را انتخاب نکرده است تا ببیند بازی چگونه است. به عنوان کسی که هر دو را بازی کرده است، هیچ مقایسه ای بین نسخه های PS3 و PS5 وجود ندارد. در مورد قابلیت دراز کشیدن و استراحت نیز باید گفت که استفاده از آن باعث به هم خوردن فضای بازی و مبارزات می شود. چون بازی از ابتدا به این شکل ساخته نشده بود.

توسعه‌دهنده به شکایت‌هایی درباره کمبود ویژگی‌هایی مانند لم دادن و جاخالی دادن که در The Last of Us Part II استفاده شده بود اشاره کرد. بسیاری انتظار داشتند که از تمام ویژگی های بازی دوم در بازسازی Last of Ace استفاده شود. اما خبری از چنین تغییرات گسترده ای نیست و این بازسازی صرفا گرافیکی خواهد بود. در همین حین، سازندگان بازسازی Dead Space تغییرات اساسی در گیم پلی انجام دادند.

بنابراین نمی توان گیم پلی بازی Last of Ace Part 1 را با نسخه PS3 مقایسه کرد. اما همچنان از نبود ویژگی های جدید رنج می برد. منتظر انتشار نسخه پلی استیشن 5 در ماه سپتامبر باشید.

منبع: GamingBolt