منو سایت

گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 خوب نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 خوب نیست

آخرین اخبار بازی از آغاز مراحل تست Beyond Good and Evil 2 حکایت دارد. اما افرادی که این اثر را تجربه کردند درک درستی از محتوای آن پیدا نکردند و کیفیت بازی را ضعیف و ناشناس دانستند. یوبی سافت بارها تایید کرده است که تولید Beyond Good and Bad 2 به خوبی پیش می رود و این بازی هنوز در حال توسعه است. اما گزارش جدید نشان می دهد که گیم پلی بازی به هیچ وجه کامل نیست و سال ها تا انتشار رسمی فاصله داریم.

در حالی که بازی جمجمه و استخوان های یوبی سافت، پس از مدت ها توسعه و تاخیرهای متعدد، بالاخره امسال عرضه خواهد شد؛ وضعیت Beyond Good and Evil 2 چندان راضی کننده نیست. این دنباله که در سال 2003 منتشر شد، از سال 2008 در حال ساخت است و به طور رسمی در E3 2016 معرفی شد. هر ساله اخباری در مورد دنباله بازی منتشر می شود. اما از تاریخ عرضه و اتمام مراحل ساخت خبری نیست. گزارش ها حاکی از آن است که تیم توسعه طی چند سال گذشته بارها تغییر کرده است.

گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

حالت بد فراتر از خوب و بد 2

تام هندرسون یکی از گزارشگران معروف مدعی است که تست و بررسی بازی از ماه گذشته آغاز شده است. او تصاویر و ویدئوهایی را از دو منبع دریافت کرد که نشان می‌دهد بازی ناتمام است. با مقایسه ویدیوی بازی 2018 و ویدیوهای جلسه پلی تست متوجه می‌شویم که تولید بازی پیشرفته نیست و این کار تا پایان کار فاصله زیادی دارد. او فکر می‌کند نسخه جدید از آنچه در سال 2018 دیدیم پایین‌تر است. او در ادامه می‌گوید که بازی «سال‌ها تا انتشار فاصله دارد» و مسیر مشخصی ندارد.

جذب دو نویسنده جدید برای Beyond Good and Evil 2 نشان می دهد که داستان هنوز به پایان نرسیده و بازی همچنان در مرحله تولید است. هندرسون معتقد است که تولید بازی از صفر شروع می شود و در نتیجه انتشار آن چندین سال دیگر باقی مانده است. هندرسون همچنین کمی در مورد گیم پلی بازی توضیح داد و گفت که بازیکنان می توانند شخصیت اصلی خود را بسازند و حیواناتی مانند پاندا و کوسه وجود دارند.

گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 خوب نیست

تریلر جدید Beyond Good And Evil 2 منتشر شد [E3 2018]

فردی که بازی را با موفقیت تست کرده است می گوید که هیچ محتوای مرتبطی وجود ندارد و در جلسه تست و بررسی هیچ درکی از گیم پلی و گیم پلی بازی به دست نیاورده است. کنفرانس زنده Ubisot Forward قرار است در تاریخ 10 سپتامبر برگزار شود و این احتمال وجود دارد که Beyond Good and Evil 2 نیز بخشی از آن باشد. تولید این بازی با جذب دو نویسنده جدید همچنان ادامه دارد.

منبع: GamingBolt