منو سایت

گیم پلی بازی Alan Wake 2 در تابستان امسال نمایش داده نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گیم پلی بازی Alan Wake 2 در تابستان امسال نمایش داده نخواهد شد

سام لیک کارگردان و خالق بازی Alan Wake در جدیدترین اخبار بازی برای مراحل تولید بازی Alan Wake 2 او نوشته و فکر می کند که تولید بازی «بسیار خوب» است. با انتشار چندین هنر مفهومی و همچنین اخبار مهم برای دارندگان نینتندو سوییچ، او گفت انتظار نداشته باشید که ویدیوی گیم پلی Alan Wake 2 در تابستان امسال پخش شود یا اطلاعات جدیدی دریافت کند.

به گزارش پارسی گیم، سام لیک در ویدئویی که به مناسبت تولد الن ویک منتشر شده است; وی با ارائه گزارشی از روند تولید پروژه Ellen Wake 2 گفت: روند تولید بازی ها به خوبی پیش می رود. اما از آنجایی که ایجاد یک تریلر ویرایش شده و نسخه ی نمایشی بازی نیازمند چندین ماه کار از سوی سازندگان است. استودیو Ramdi در حال حاضر آماده نمایش گیم پلی Alan Wake 2 در تابستان امسال نیست.

گیم پلی در Alan Wake 2

گیم پلی در Alan Wake 2

سم لیک در مورد توسعه بازی گفت: همه چیز با Allen Wake 2 خوب پیش می رود. ما در اعماق روند توسعه هستیم و بازی پتانسیل بالایی دارد و بسیاری از آن را می توان تجربه کرد. اما ما چند ماه است که فکر می‌کنیم و در Ramdi، همراه با ناشر بزرگمان Epic Games، به این نتیجه رسیده‌ایم که تابستان امسال نمایش بازی نخواهیم داشت.

رمدی چندین اثر هنری از سری بازی های الن ویک منتشر کرده است که فلسفه طراحی بازی و شخصیت اصلی را به نمایش می گذارد. سم لینک گفت نسخه جدید به قهرمان داستان عمق بیشتری می دهد و او را به نقاط ناشناخته سوق می دهد. وی افزود: تحت فشار قرار دادن شخصیت یکی از مهم ترین قسمت های یک داستان ترسناک است و این قسمتی است که Alan Wake 2 به خوبی آن را پوشش خواهد داد.

استودیو رمدی علاوه بر گزارش بازی Alan Wake 2 و همچنین نمایش تصاویر هنری بازی، خبرهای مهمی برای دارندگان نینتندو سوییچ داشت. Ellen Wake Game Remaster که مدتی پیش برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر شد. به زودی به کنسول سوئیچینگ خواهد رفت. تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ اعلام نشده است. اما این نسخه شامل بازی اصلی با دو بسته الحاقی به نام های The Signal و The Writer با ارتقاء گرافیکی می باشد.

Ellen Wake 2 برای اولین بار در Game Awards 2021 معرفی شد و Epic Games به عنوان ناشر بازی معرفی شد. گفتنی است تاریخ انتشار اولیه Alan Wick 2 برای سال 2023 اعلام شده است. اما این بازی می تواند کند باشد.

منبع: GameSpot