منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گیب نیوول نمی خواست 4 مرده را به جا بگذارد تا زامبی داشته باشد

گیب نیوول نمی خواست 4 مرده را به جا بگذارد تا زامبی داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گیب نیوول نمی خواست 4 مرده را به جا بگذارد تا زامبی داشته باشد

گیب نیوول نمی خواست 4 مرده را به جا بگذارد تا زامبی داشته باشد

چت فالیسک، یکی از اعضای سابق Valve که روی بازی‌هایی مانند Portal 2، Left 4 Dead و Half-Life کار کرده است، در مصاحبه‌ای با کانال یوتیوب Kiwi Talkz (از طریق VG247) فاش کرد که گیب نیول، رئیس Valve نمی‌خواست در Ostavi زامبی داشته باشد. 4 کشته

فالیشک توضیح می دهد که یک شب هنگام صرف شام، نیول از او پرسید که بازی زامبی او در مورد چیست. از آنجایی که بیشتر فیلم‌های زامبی به برخی مسائل اجتماعی می‌پردازند، نیوول ادامه داد که «شب مردگان زنده درباره نژادپرستی است، طلوع مردگان درباره مصرف‌گرایی است». فالیشک توضیح داد که Left 4 Dead برای همکاری است و “این بازتابی از بازی است.”

نیوول نمی خواست زامبی بازی کند زیرا “خودنمایی” بود. این قبل از پخش برنامه‌هایی مانند The Walking Dead بود، زمانی که زامبی‌ها به عنوان یک دسته خاص در نظر گرفته می‌شدند که جذابیت زیادی نداشتند.

بنابراین فالیسک تصمیم گرفت تا به برخی از شخصیت های دنیای Left 4 Dead بفهماند که در یک فیلم زامبی مانند با Zoe و Lewis هستند. اگرچه هر دو شخصیت اذعان دارند که آنچه را که تجربه می کنند چیزی است که فقط در فیلم ها می بینید، اما آن را جدی می گیرند.

این ایده خودآگاهی در موقعیتی شبیه به فیلم ترسناک، الهام بخش The Anacrusis، نمایشنامه بعدی Faliszek بود. Anacrusis در حال حاضر در دسترس است و برای PC، Xbox One و Xbox Series X | S در دسترس است. این بازی شبیه به بازی Left 4 Dead است، اما به جای زامبی ها، بازیکنان در یک سفینه فضایی الهام گرفته از دهه 70 هستند که توسط بیگانگان ربوده شده است. فالیسک گفت: «خیلی خنده‌دار است، اما اگر آن را جدی بگیرید و کاری کنید که این بازیکنان در این دنیا زندگی کنند و آن را جدی بازی کنند، احساس متفاوتی خواهید داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.