منو سایت

گولوم چند ماه سرگرم بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گولوم چند ماه سرگرم بود

تاریخ اکران The Lord of the Rings: Gollum برای سپتامبر سال جاری تعیین شده بود. اما این اثر به دلیل نیاز به ویرایش بیشتر با چند ماه تاخیر انجام شد. شرکت فرانسوی Nacon به همراه استودیو Deadlic رسما تاخیر بازی ارباب حلقه ها Galum را تایید کردند. این اثر مخفیانه قرار بود در تاریخ 1 سپتامبر برای کنسول های نسل هشتم، نهم و رایانه شخصی منتشر شود. اما به نظر می رسد که بازی نیاز به جلا و ترفندهای بیشتری دارد.

Nacon در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت: “تیم ما در چند سال گذشته سخت کار کرده است تا این داستان منحصر به فرد را در دنیایی نفس گیر از جادو و شگفتی خلق کند.” ما متعهد هستیم که انتظارات جامعه طرفداران را برآورده کنیم و داستان ناگفته گالوم را به گونه ای بیان کنیم که به دیدگاه جی آر آر تالکین احترام بگذارد.” ناشر افزود: “با در نظر گرفتن این موضوع و برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن، باید این کار را به تعویق بیندازیم.” تاریخ انتشار ارباب حلقه‌ها: گولوم تا چند ماه دیگر.” به زودی زمان دقیق آن را اعلام خواهیم کرد.”

داستان The Lord of the Rings: Galum به موازات وقایعی است که در کتاب The Fellowship of the Ring بیان شده است و یک اثر تخیلی با عناصر اکشن مخفیانه است. بازیکنان کنترل گالوم را به دست می گیرند که در ماموریتی برای یافتن و بازیابی یک حلقه است. به نظر می رسد که سازندگان بازی داستان دیگری برای گالوم ساخته اند و این بازی در کنار کتاب خواهد بود. نسخه ی نمایشی گیم پلی بازی The Lord of the Rings: Gollum در رویداد Nacon ماه گذشته نشان داد که این بازی کیفیتی را که طرفداران انتظار داشتند ارائه نخواهد کرد.

لگ بازی Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: The Game World of Gollum

یکی از ویژگی های داستان بازی، کنترل دو جنبه Galum و Smeagle است. همانطور که می دانید، این حلقه بود که این فاجعه را بر سر اسمیگل آورد و او را از یک هابیت در کنار رودخانه به گولوم تبدیل کرد. این بازی ما را به بخش‌های ویژه‌ای از دنیای Middle Earth می‌برد و حتی حقایقی را در مورد Barad Dur و Dark Tower فاش می‌کند. اگر کتاب را خوانده اید؛ می دانید که او به جنگل مارکوود فرار کرده است و بازی همان اتفاقات را دنبال می کند و با دیدار با شخصیت های مهم سری ارباب حلقه ها به پایان می رسد.

ساخت یک بازی بر اساس زندگی گالوم برای طرفداران جی آر آر تالکین کمی عجیب بود. زیرا داستان های عمیقی وجود دارد که می توان قبل از داستان گالوم گفت. اگر فکر می کنید تاریخ اکران The Lord of the Rings: Gollum 1 سپتامبر است. بهتر است در این مورد تجدید نظر کنید و چند ماه پس از آن، احتمالا اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه، بازی را منتشر کنید.

گولوم چند ماه سرگرم بود

تریلر The Lord of the Rings: Gollum منتشر شد [Nacon Connect]

منبع: VGC