منو سایت

گفته می شود بسیاری از پروژه های Silent Hill در حال توسعه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گفته می شود بسیاری از پروژه های Silent Hill در حال توسعه هستند

گفته می شود بسیاری از پروژه های Silent Hill در حال توسعه هستند

شایعات درباره سایلنت هیل همچنان در حال چرخش هستند. پس از هنر هفته گذشته در سایلنت هیل، یک روزنامه نگار جف گراب و نشت NateTheHate2 در توییتر رفت و درباره دو اطلاعاتی که از منابع شنیده بودند اظهار نظر کرد.

اولین مورد این است که کونامی احتمالاً روی تعدادی بازی Silent Hill کار می کند – از جمله یک عنوان اصلی و داستان های جانبی. گفته می شود که دومی تایید می کند که تیم Bloober در عنوان Silent Hill – Silent Hill 2 Remake. این بازسازی دارای پازل‌های بازسازی‌شده، پایان‌های جدید خواهد بود و احتمالاً به مرور زمان در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود.

در حال پخش: درز ادعایی اسکرین شات سایلنت هیل توضیح داده شده است اخبار گیم اسپات

VGC همچنین می گوید که منابع آن از چنین ادعاهایی حمایت می کنند.

مدت هاست شایعه شده است که تیم Bloober در حال کار بر روی نوعی پروژه Silent Hill است. در سال 2021، Konami و Bloober Team شراکتی را اعلام کردند، قراردادی که به این دو شرکت اجازه می‌دهد «بازی‌ها را از آدرس‌های IP موجود و جدید تولید کنند».

کونامی قصد داشت پروژه‌های E3 را در سال 2021 ارائه کند، اما به دلیل اینکه آماده ارائه نبودند، منصرف شد. در آن زمان، این شرکت گفت: “ما در حال توسعه عمیق در تعدادی از پروژه های کلیدی هستیم، بنابراین لطفاً منتظر برخی به روز رسانی ها در ماه های آینده باشید.” بسیاری از مردم حدس می زنند که Silent Hill بخشی از ارائه Konami E3 2021 بوده است.

در دیگر اخبار کونامی، این شرکت در سال 2021 به لطف Yu-Gi-Oh درآمد زیادی به دست آورد. یو-گی-اوه! Master Duel، نسخه دیجیتالی بازی ورق کلاسیک، یک موفقیت واقعی است و بیش از 30 میلیون بار دانلود شده است. در ژاپن، Professional Baseball Spirits و eBaseball Powerful Pro Yakyu 2022 نیز به فروش کونامی کمک کردند. بخش او که با عملیات پاچینکو و کازینو سروکار دارد نیز سودهای بی سابقه ای را گزارش کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.