منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گزارش گزارش می دهد که سونی به زودی از یک کنترلر PS5 Pro با میله های آنالوگ قابل جابجایی رونمایی خواهد کرد

گزارش گزارش می دهد که سونی به زودی از یک کنترلر PS5 Pro با میله های آنالوگ قابل جابجایی رونمایی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گزارش گزارش می دهد که سونی به زودی از یک کنترلر PS5 Pro با میله های آنالوگ قابل جابجایی رونمایی خواهد کرد

گزارش گزارش می دهد که سونی به زودی از یک کنترلر PS5 Pro با میله های آنالوگ قابل جابجایی رونمایی خواهد کرد

طبق گزارش تام هندرسون در Try Hard Guides، سونی در حال راه اندازی یک کنترلر PlayStation 5 “Pro” با میله های آنالوگ قابل تعویض و ماشه های عقب است، شبیه به کنترلر Xbox Elite.

این گزارش می گوید سونی در هفته های آینده از این “کنترل کننده حرفه ای واقعی” رونمایی خواهد کرد. جالب اینجاست که شایعه ای وجود دارد مبنی بر اینکه سونی در اواخر ژوئن یک جلسه توجیهی برگزار می کند، جایی که ممکن است تاریخ انتشار God of War: Ragnarok را نیز فاش کند.

با توجه به Try Hard Guides، نام رمز کنترلر Pro “Hunt” است. گزارش شده است که میله های آنالوگ قابل تعویض، توقف های ماشه و دکمه ها در پشت وجود دارد.

هندرسون ادعا می کند که تصاویری از نمونه اولیه کنترلر مورد بحث را دیده است، اگرچه هیچ تصویری در این گزارش منتشر نشده است. با این حال، هندرسون گفت که کنترلر Pro ادعایی از نظر سبک شبیه به PS5 DualShock موجود است، البته با به‌روزرسانی‌های فوق.

در این گزارش آمده است که کنترلر ادعایی جدید PS5 Pro همچنین دارای «دسته‌های» جدیدی برای کمک به کاربران برای نگه داشتن کنترلر خواهد بود و ممکن است آنها متحرک باشند.

بر اساس این گزارش، سونی در اواخر ژوئن از سخت افزار جدید – اما نه یک کنسول جدید – رونمایی خواهد کرد، اگرچه مشخص نیست که آیا این کنترلر جدید بخشی از آن است یا خیر. GameSpot برای اظهار نظر در مورد این گزارش با سونی تماس گرفت.

سونی هرگز کنترلری مانند آن برای PS4 منتشر نکرده است، اگرچه کنترلر Xbox Elite مایکروسافت سالهاست که وجود دارد. با این حال، سونی یک دکمه بازگشت ضمیمه برای DualShock 4 منتشر کرده است. این در گزارش ذکر نشده است، اما به احتمال زیاد کنترلر جدید PS5 Pro گزارش شده با یک کامپیوتر کار خواهد کرد تا با پیشرفت بزرگ جدید سونی در دنیای بازی های رایانه ای مطابقت داشته باشد.

در دیگر اخبار پلی استیشن، نسخه جدیدی از پلی استیشن پلاس این هفته راه اندازی می شود که شامل کتابخانه ای از بیش از 400 بازی است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.