منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گزارش شده است که یک آیتم بقای جدید Apex Legends به بیرون درز کرده است

گزارش شده است که یک آیتم بقای جدید Apex Legends به بیرون درز کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گزارش شده است که یک آیتم بقای جدید Apex Legends به بیرون درز کرده است

گزارش شده است که یک آیتم بقای جدید Apex Legends به بیرون درز کرده است

بر اساس ویدیویی که توسط یوتیوبر معروف Apex Legends و داده ماینر iLootGames ایجاد شده است، سومین آیتم بقا می تواند در آینده به استخر غارت زمین بپیوندد: Remote Banner Recovery. این مورد یکی از معدود سورپرایزهای بازی است که یوتیوبر محبوب با خود قرار نگرفته است. در عوض، او می‌گوید که این فاش از یک منبع قابل اعتماد منتشر شده است: Apex Legends PlayStation.

به گفته بازیکنی که آیتم را فاش کرده است، Remote Banner Recovery دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: ابزاری که به بازیکنان امکان می دهد کارت بنر یک هم تیمی خود را بدون نیاز به نزدیک شدن فیزیکی به جعبه مرگ بازیابی کنند، و این یک مزیت بزرگ برای بازیکنانی است که از دست داده اند. هم تیمی است و نمی تواند دیگری را از دست بدهد، یا کسانی که در تلاش هستند یک کارت بنر را از جعبه مرگ که معلوم می شود در وسط یک تیراندازی فعال است، بازیابی کنند. مانند Heat Shield – یکی دیگر از عناصر بقا – Remote Banner Recovery به نظر می رسد دو شارژ داشته باشد.

آیتم های بقا جایگاه ویژه خود را در موجودی هر بازیکن دارند و تنها یکی را می توان در هر بار پوشید. در حال حاضر تنها دو مورد از این عناصر در بازی وجود دارد: Heat Shield که بازیکنان را در مدت کوتاهی از آسیب رینگ محافظت می‌کند، و Mobile Respawn Beacon که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا هم تیمی‌های خود را در هر کجا و در هر زمان احیا کنند – ابزاری ارزشمند در زمانی که در دسترس نیست. چراغ های احیای معمولی موجود است.

گزارش شده است که Remote Banner Recovery مشابه قابلیت غیرفعال Crypto عمل می کند، با این تفاوت که هواپیماهای بدون سرنشین درگیر نیستند و بازیکنان هنوز باید شخصاً به Respawn Beacon بروند تا هم تیمی مرده خود را احیا کنند. iLootGames می‌گوید مطمئن نیست که بازیکنان جعبه مرگ چقدر باید برای فعال کردن Remote Banner Recovery نزدیک باشند، اما تصور می‌کند ممکن است محدودیت فاصله وجود داشته باشد که بازیکنان را از احیای هم تیمی‌های خود از جعبه مرگ که در نیمه راه هستند باز دارد. اما اگر شایعات وجود آن درست باشد، مطمئن شوید که تیم شما دارای Remote Banner Recovery و Mobile Respawn Beacon است، برای بقا در درگیری‌های شدید، به خصوص در محافل کوچک که بیش از حد به دشمن نزدیک می‌شوید، یا نزدیک شدن به یک استاندارد ضروری است. Respawn Beacon می تواند خطرناک باشد.

اگر تیمی Remote Banner Recovery، Mobile Respawn Beacon و Heat Shield داشته باشد، می‌تواند با خیال راحت کارت بنر هم تیمی خود را بازیابی کند و بدون نیاز به حرکت حتی یک اینچ، آنها را با خیال راحت در خارج از رینگ زنده کند.

در حالی که بازیابی بنر از راه دور در حال حاضر فقط یک شایعه است، شواهد کمی برای حمایت از آن وجود دارد، از جمله شواهدی توضیحات آیتم در بازی. با این حال، iLootGames می گوید که هنوز نشانه ای از آیتم را در فایل های بازی مشاهده نکرده است، اما تصور می کند که این آیتم راهی عالی برای ترکیب وضعیت فعلی حالت رتبه بندی خواهد بود. مشخص نیست این ابزار جدید و جذاب چه زمانی در بازی ظاهر می شود یا خیر، اما اگر فرض کنیم شایعات صحت داشته باشند، Remote Banner Recovery تضمینی برای تغییر بازی خواهد بود. اگر در نسخه کنسول / رایانه شخصی بازی ظاهر نشود، مطمئناً می تواند به عنوان یکی از مزایای منحصر به فرد موجود برای هر شخصیت در Apex Legends Mobile ظاهر شود. توانایی بازیابی کارت بنر گم شده مطمئناً یک مزیت مناسب برای لوبا، شخصیت بعدی برای پیوستن به تیم اسطوره های موبایل خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.