منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گزارش شده است که بازسازی The Last Of Us در این فصل تعطیلات آغاز خواهد شد

گزارش شده است که بازسازی The Last Of Us در این فصل تعطیلات آغاز خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گزارش شده است که بازسازی The Last Of Us در این فصل تعطیلات آغاز خواهد شد

گزارش شده است که بازسازی The Last Of Us در این فصل تعطیلات آغاز خواهد شد

هنوز گزارش هایی دریافت می کنیم مبنی بر اینکه بازسازی The Last of Us از سال 2013 در دست ساخت است و به نظر می رسد که قرار است امسال از جایی شروع شود. انتظار می رود که بازسازی در طول فصل تعطیلات آغاز شود، که در حال حاضر پس از تاخیر Starfield کاملا خالی است.

“من مدام این را می شنوم [The Last of Us remake] جف گراب، مجری گرابسنکس و گزارشگر گیمزبیت، در اپیزود 18 می 2022 از Kinda Funny Gamescast، “The Last of Us Remakes This Holiday” گفت که امسال منتشر می شود.

در حال پخش: چرا داستان The Last Of Us هنوز پس از 7 سال طنین انداز است

چندین منبع قبلاً این داستان را گزارش کرده اند، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که حقیقتی در داستان وجود داشته باشد. که در توییت در اوایل ژانویه، تام هندرسون، نویسنده مستقل و کارشناس بازی، برای اولین بار اعلام کرد که بازسازی The Last of Us در “نیمه دوم سال 2022” عرضه خواهد شد. بلومبرگ در این پیش بینی همکاری کرد و گزارش خود را در آوریل دنبال کرد.

همچنین در ماه آوریل، لیستی در لینکدین اشاره کرد که توسعه دهنده Naughty Dog می تواند روی بازسازی The Last of Us کار کند. در این لیست به “تست QA و پشتیبانی توسعه + سطح نقطه تماس برای یک پروژه بازسازی اعلام نشده” اشاره شده است.

این لیست همچنین به یک “پروژه چند نفره اعلام نشده” اشاره می کند که ممکن است به این معنی باشد که این بازسازی اعلام نشده شامل یک جزء آنلاین خواهد بود.

البته این لیست می تواند از دو بازی کاملا متفاوت صحبت کند. در نمایشگاه CES 2022، نیل دراکمن از اینکه Naughty Dog در حال حاضر روی “پروژه های بازی چندگانه” کار می کند، عصبانی است.

حدس می زنم باید کمی بیشتر صبر کنیم تا بفهمیم. در حال حاضر، وقتی صحبت از فرنچایز پسا آخرالزمانی Naughty Dog می شود، تنها چیزی که به طور قطع می دانیم این است که The Last of Us شبکه HBO قرار است در سال 2023 اکران شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.