گروه Embracer چندین دهه برنامه برای فرانچایز ارباب حلقه ها دارد.

گروه Embracer چندین دهه برنامه برای فرانچایز ارباب حلقه ها دارد.

مدیرعامل گروه Embracer که صاحب استودیوها و ناشران بزرگ بازی در اروپا و آمریکا است، در مصاحبه ای به خرید حق اقتباس از ارباب حلقه ها اشاره کرد. حقوق فیلم، سریال تلویزیونی و اقتباس این فرنچایز ماه گذشته با مبلغی نامشخص به غول سوئدی فروخته شد و به گفته مدیران اجرایی، این عنوان برای دهه ها در دست ساخت بوده است. او می گوید برنامه ریزی آنها فقط برای چند سال آینده نخواهد بود و می خواهند از این مجموعه نهایت استفاده را ببرند.

خرید MiddleArt Enterprise توسط Ambrisser این حق را برای اقتباس و استفاده از آثار JRR Tolkien در اختیار این گروه بزرگ قرار داد. این کمپانی می تواند آثار بزرگی مانند سه گانه ارباب حلقه ها و همچنین The Silmarillion را بسازد و از آنها بازی، فیلم و سریال بسازد. مدیرعامل امبراسر از برنامه های بزرگی برای خرید این مجموعه برای آینده خبر داد و اخیرا نیز موضع خود را در این خصوص تکرار کرد. این شرکت در زمینه تولید و انتشار بازی فعال است، اما فعالیت آنها در ارباب حلقه ها گسترش خواهد یافت.

اپلیکیشن‌های Embracer برای ارباب حلقه‌ها

لارس وینگفورز، مدیرعامل گروه امبریزور، در مصاحبه ای با مجله The Edge توضیح مختصری درباره آینده ارباب حلقه ها ارائه کرد و گفت که آنها برنامه ریزی طولانی مدتی داشته اند و به “دهه های آینده” فکر می کنند و می خواهند از تمام پتانسیل استفاده کنند. از سری. وی در ادامه افزود: ما برند ارباب حلقه ها را فقط برای استفاده از آن برای چند سال آینده نخریدیم. “شما باید به دهه های آینده فکر کنید، و این راهی است که ما به مسائل نگاه خواهیم کرد.”

او وارد جزئیات نشد و مشخص نیست چه پروژه هایی در حال ساخت هستند. به نظر می رسد بازی های متعددی در این مجموعه در نظر گرفته شده و فیلم ها و سریال های جدیدی نیز ساخته خواهد شد. Wingforce ماه گذشته علاقه خود را به این برند نشان داد و گفت که “وسواس” خواهد بود و شخصاً از طرفداران این فرنچایز است. خرید حق اقتباس از آثار تالکین یکی از مهم ترین تحولات اخیر است که می تواند تاثیر زیادی بر آثار آینده داشته باشد.

سریال ارباب حلقه ها از آمازون در حال پخش است و به دلیل عدم خرید کامل فرنچایز آثار تالکین، مشکلات مختلفی از نظر داستان گویی و رازآلود بودن دنیای خود دارد. گروه Embracer می توانست از شخصیت های واقعی استفاده کند و یک بازی و فیلم دقیق بر اساس کتاب ها منتشر کند.

منبع: GamingBolt