منو سایت

گروه BTS میزبان پخش زنده بازی Garna Free Fire است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گروه BTS میزبان پخش زنده بازی Garna Free Fire است

پس از اطلاع از همکاری BTS با Garna Freefire. استودیو گارنا به طور رسمی جزئیات این همکاری را اعلام کرده است. گروه پاپ کره ای بی تی اس جز اینکه او یک سفیر است Garena Free Fire در سراسر جهان خواهد بود. آنها همچنین در این بازی برنامه زنده ای را اجرا خواهند کرد. این رویداد زنده که Gen FF نام دارد، ترکیبی از برنامه های دنیای واقعی با فضای بازی گارنا است که فردا 23 مارس در دسترس خواهد بود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، همکاری BTS و Garna شامل یک برنامه تلویزیونی دو قسمتی با حضور اعضای گروه خواهد بود. این برنامه تلویزیونی با نام The Free Fire x BTS Show شناخته می شود که به صورت انحصاری در Garna Free Fire پخش می شود و امکان تماشای آن از برنامه های اشتراک ویدئو وجود ندارد. تمرکز این مینی سریال بر روی بازی گارنا خواهد بود و اعضای گروه در فعالیت های مختلف مرتبط با بازی شرکت می کنند و همچنین با بازیکنان چت صمیمی خواهند داشت.

گروه BTS Garna Free Fire

حضور گروه BTS در Garna Free Fire

این برنامه زنده با انتشار ویدئویی کوتاه ارائه شد که در ادامه مشاهده می کنید. در این ویدیو اعضای گروه بسته ویژه خود را که در بازی قابل خرید است را فاش می کنند. رویداد Gen FF شامل عناصر ویژه بر اساس اعضای گروه BTS خواهد بود. این آیتم ها شامل تعویذ، آهنگ های جدید برای لابی اصلی بازی رایگان گارنا و پوسته های مختلف خواهد بود.

استودیو گارنا بنرها و تصاویر هنری با موضوع BTS ارائه کرد که به صورت تصادفی در سراسر نقشه توزیع می شود. می توانید این موارد را روی نقشه پیدا کنید و سپس آنها را ذخیره کنید. بازیکنانی که می توانند این تصاویر و بنرها را پیدا کنند. آنها ممکن است پیش نمایشی از برنامه تلویزیونی مذکور را قبل از پخش تماشا کنند. گفتنی است این برنامه تلویزیونی در زمان های مختلف و از چهارم فروردین در بازی پخش می شود و می توانید آن را تماشا کنید.

استودیو گارنا به تازگی برنامه های مختلفی را برای بومی سازی بهتر Garena Free Fire اعلام کرده است. مدیر استودیو گفت که بازی آنها به دلیل حجم کم و عدم نیاز به سخت افزار قوی، بازیکنان زیادی پیدا کرده است. علاوه بر این، قراردادهای همکاری با افراد مشهور در کشورهای مختلف باعث شده تا بازیکنان احساس کنند که در حال دریافت یک بازی محلی هستند. آتش رایگان گارنا در هند ممنوع است و نسخه ای از گارنای پابجی هنوز در انتظار است.

Garna Free Fire و Free Fire Max به عنوان Battle Royale رایگان برای اندروید و iOS در دسترس هستند. دوره مسابقات کوتاهتر است و تنها پنجاه بازیکن در ده دقیقه به رقابت می پردازند. نظر شما در مورد برنامه زنده BTS در هاگارنا چیست؟

منبع: GameSpot