منو سایت

گرافیک ریمستر شده Bully’s Unreal Engine 5 باورنکردنی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گرافیک ریمستر شده Bully's Unreal Engine 5 باورنکردنی است

کانال یوتیوب TeaserPlay مدت هاست که با Unreal Engine 5 ویدیوهای ریمستر بازی های معروف را می سازد. این کانال به ما نشان داد که بازسازی GTA San Andreas با فناوری امروزی چگونه خواهد بود و اکنون نوبت به یک بازی معروف دیگر Rockstar رسیده است. ریمستر بازی Bully در ویدیوی جدیدی به نمایش درآمد که سطح گرافیکی آن شگفت انگیز است و بدون شک بازسازی Bully می تواند میلیون ها طرفدار را وادار به خرید نسخه جدید کند.

Rockstar Bully را در سال 2006 منتشر کرد و از آن زمان تاکنون منتظر نسخه جدید آن هستیم. 16 سال می گذرد و تا کنون این بازی سازی روی ساخت یک بازی GTA 6 متمرکز شده و این اثر کلاسیک و محبوب را فراموش کرده است. به لطف کانال YouTube Teaserplay، می‌توانیم درباره بازسازی Bully و اینکه آیا این بازی با فناوری جدید و Unreal Engine 5 بازسازی شده است یا خیر، ایده‌ای داشته باشیم. چه اتفاقی خواهد افتاد

یکی از ویژگی های بازی Boley استفاده از فعالیت های جانبی بسیار جالب و در عین حال ماموریت های منحصر به فرد بود. محیط مدرسه بسیار جالب بود و هنوز بعد از گذشت این همه سال یکی از بهترین بازی های این سبک محسوب می شود. اگرچه گزارش هایی از ساخته شدن Bully 2 وجود دارد. Rockstar هیچ برنامه ای برای آینده این عنوان ندارد و با GTA 6 در حال تولید، پروژه جدیدی برای چندین سال دنبال نخواهد شد. ویدیوی جدید می تواند گرافیک ریمستر Bully را به ما نشان دهد.

ریمستر بازی Bully

ریمستر بازی Bully

کانال YouTube Teaserplay متشکل از گروهی از طراحان گرافیک متخصص در ساخت انیمیشن های با کیفیت بالا برای بازی های ویدیویی، انیمیشن و فیلم است. آنها همچنین ویدیوهایی از بازسازی و بازسازی بازی های قدیمی مانند Silent Hill و Far Cry 3 منتشر کردند که هر کدام باعث تعجب کاربران شدند. این گروه توانستند سیستم گرافیکی Bully را با Unreal Engine 5 به روز کنند و تریلر خیالی بازی بازسازی شده Bully را منتشر کنند.

این تریلر شامل تصاویری از حیاط مدرسه و نورپردازی دقیق است. چهره های آشنا نیز دیده می شود. این گروه توانسته از سیستم نورپردازی دقیق Unreal Engine 5 استفاده کرده و صحنه های گرافیکی زیبایی خلق کند. در این ویدیو از کاراکترهای سه بعدی به روز شده نیز استفاده شده و در نتیجه ظاهر شخصیت ها بسیار تغییر کرده است. شخصیت اصلی هنوز آن قیافه نوجوان سرسخت و سرکش را در چهره خود دارد.

ویدیوی ریمستر Bully کمی گیم پلی را نشان می دهد. جیمی را می‌توان در حال اسکیت‌برد در دنیای باز بازی دید و انیمیشن‌های صورت نیز منحصربه‌فرد هستند. به امید روزی که نسخه جدیدی از بازی Booli با گرافیک امروزی ساخته شود. نطر شما چی هست؟

منبع: DualShockers