منو سایت

گرافیک بازی God of War Ragnarok در آخرین تیزر کاهش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گرافیک بازی God of War Ragnarok در آخرین تیزر کاهش یافته است

استودیو سانتا مونیکا از ویژگی‌های قابلیت دسترسی دیروز خدای جنگ راگناروک آشکار شد. بازیکنان با هر توانایی و وضعیت فیزیکی می توانند از بازی جدید استفاده کنند. این استودیو از یک تیزر کوتاه برای نمایش ویژگی های جدید بازی استفاده می کند که نسبت به نسخه سال گذشته افت گرافیکی دارد. انتشار این ویدیو باعث شد تا کاربران شبکه های اجتماعی از افت گرافیک بازی God of War Ragnarok صحبت کنند.

به گزارش پارسی گیم، انتشار ویدیوی جدید بازی Rognarok God of War در شبکه های اجتماعی با آغاز بحث ها و بحث های جدی پیرامون گرافیک بازی همراه بود. کاربران در صفحه ردیت پلی استیشن 4 عکس ها و ویدیوهایی را منتشر کردند و نوشتند که گرافیک بازی نسبت به تیزر سال گذشته کند شده است. در این بین طرفداران پلی استیشن معتقدند که گرافیک بازی بهبود یافته و شاهد جزئیات گرافیکی بیشتری خواهیم بود.

گرافیک بازی God of War Ragnarok

تغییرات گرافیکی God of War Ragnarok

استودیو سانتا مونیکا فیلتر جدیدی بر روی ویدیو اعمال کرده است که باعث می شود گرافیک بازی God of War Ragnarok واقعی تر و مطابق با صحنه مورد نظر به نظر برسد. بسیاری از طرفداران از تغییرات بازی راضی نیستند. برخی نوشته اند که صحنه برف اینطور به نظر نمی رسد و این تیزر به این موضوع می پردازد که تعدادی از طرفداران پلی استیشن در مورد آن صحبت می کنند. این راه طولانی است.

چرا God of War Ragnarok پایان خوشی نخواهد داشت؟

یکی از مهم ترین تفاوت های گرافیکی بازی God of War Ragnarok، خالکوبی روی گردن آترئوس است. این خالکوبی در ویدیو آخر بسیار ضعیف است. با این حال، کیفیت ویدیوی قبلی فراتر از چیزی بود که می بینیم و جزئیات بیشتری را نشان می داد. جزئیات چهره کریت و آترئوس نیز نسبت به ویدیوی سال گذشته کاهش یافته است. بسیاری از کاربران نوشتند که ویدیوی سال گذشته جزئیات بصری بیشتری دارد و به همین دلیل آن را تحسین کردند.

گرافیک God of War Regnarok

طرفداران پلی استیشن در پاسخ نوشتند که وضوح تصویر بین دو ویدیو یکسان نیست و این باعث تغییرات قابل توجهی شده است. با این حال، تغییرات گرافیکی به وضوح به پایان نمی رسد و جنبه های دیگری نیز وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. Regnavark God of War هنوز راه درازی در پیش دارد و سونی هرگز بازی های استثنایی با گرافیک پایین را عرضه نخواهد کرد. باید منتظر ماند و دید که آیا نمودارهای God of War Ragnarok سطح انتظارات بازیکنان را برآورده می کند یا خیر؟

در حالی که تاریخ انتشار بازی جدید سونی مشخص نیست; یکی از توسعه دهندگان در مورد عرضه God of War Regnarok در سال جاری صحبت می کند. کارگردان God of War همچنین از افزایش زمان بندی بازی God of War Ragnarok خبر داد. نظر شما در مورد تغییرات ویدیوهای جدید چیست؟

منبع: DualShockers