منو سایت

گاتهام نایتز در جشنواره سامرگیم حضور دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گاتهام نایتز در جشنواره سامرگیم حضور دارد

گیم پلی در Gotham Knights برای دومین بار روز پنجشنبه در جشنواره Summergame ارائه می شود. با توجه به نارضایتی طرفداران این بازی و واکنش منفی آنها به تریلرهای منتشر شده، سازندگان می خواهند پس از اصلاح برخی موارد، این بازی را برای دومین بار فاش کنند.

به گزارش پارسی گیم، جشنواره بازی های تابستانی از هفته آینده آغاز می شود و تقریبا می دانیم چه بازی هایی در این جشنواره آنلاین ارائه می شود. این هفته، جشنواره تابستانی فهرست بلندبالایی از مشارکت کنندگان از جمله Capcom، Square Enix و Warner Bros را منتشر کرد. برادران وارنر مالک کتاب های کامیک دی سی است و این شرکت جدیدترین بازی در این دنیای عظیم به نام شوالیه های گاتهام است که یکی از اولین بازی هایی است که در جشنواره ارائه شده است. به گفته جف کلی، جشنواره Summergame شامل یک رونمایی کاملا جدید از گیم پلی بازی است شوالیه های گاتهام خواهد داشت. جزئیات بیشتری از نقش این بازی در جشنواره فاش نشده است.

بازی تابستانی Gotham Knights Fast

گیم پلی در Gotham Knights

به تازگی یک تریلر 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی منتشر شده است شوالیه های گاتهام منتشر شد که توانایی های Redwood و Nightwing را به ما نشان داد. بال شب می تواند با شنل پرواز کند، در حالی که مو قرمز با توانایی پرش به آسمان پرتاب می شود. با قلاب می توان به پشت بام ها و نقاط مرتفع رسید. توسعه دهندگان گفتند، فناوری نایت وینگ بسیار شبیه به گلایدر بتمن است، گریسون یکی از پهپادهای بتمن را برای انجام حرکات آکروباتیک مرگبار خود ارتقا داد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که نایت وینگ باید بیشتر از این دستگاه به مهارت های ورزشی خود متکی باشد.

سلاح مرگبار Redhud از مهمات غیر کشنده عجیبی استفاده می کند، اگرچه گاهی اوقات این مهمات می تواند برای دشمنان مرگبار باشد. باتوم بلبل می تواند شوک الکتریکی ایجاد کند که به راحتی از لباس دشمنان عبور می کند و به آنها آسیب جدی وارد می کند و آنها را در برابر حملات فیزیکی آسیب پذیر می کند.

گاتهام نایتز در جشنواره سامرگیم حضور دارد

دمویی از گیم پلی Gotham Knights منتشر شد

شخصیت بوگرل به دلیل داستانش در شوالیه های گاتهام نیز بحث برانگیز است. در این بازی توضیح داده می شود که بوگرل تنها با اراده قوی خود توانست جراحات شدید خود را التیام بخشد. این برای افرادی که از ناتوانی جسمی رنج می برند مایه تاسف است. کارگردان بازی به نگرانی مردم پاسخ داد و اعلام کرد که مصدومیت بتگرل با تمرینات جدی و فیزیوتراپی درمان شده است.

Gotham Knights در 25 اکتبر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس ایکس اس منتشر خواهد شد.

منبع: Thegamer