منو سایت

کیف پول مشترک فورتنایت بالاخره به پلی استیشن می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کیف پول مشترک فورتنایت بالاخره به پلی استیشن می آید

کیف پول مشترک فورتنایت بالاخره به پلی استیشن می آید

با به روز رسانی فورتنایت 20.40، کنسول های پلی استیشن به سیستم کیف پول اشتراکی فورتنایت می پیوندند، به این معنی که تمام وجوه خریداری شده روی PS4 یا PS5 را می توان در پلتفرم های دیگر خرج کرد و بالعکس. پس از انتشار این به‌روزرسانی، نینتندو سوییچ تنها پلتفرمی خواهد بود که از کیف پول مشترک پشتیبانی نمی‌کند.

نحوه مدیریت Fortnite V-Bucks در بازی بین پلت فرمی می تواند کمی مشکل باشد – تمام V-Bucks که از طریق Battle Pass یا سایر گیم پلی ها به دست می آیند به طور خودکار در همه پلتفرم ها به اشتراک گذاشته می شوند، در حالی که V-Bucks خریداری شده را فقط می توان بین پلتفرم هایی که از کیف پول مشترک پشتیبانی می کنند به اشتراک گذاشت. .

در حال پخش: تریلر Fortnite Zero Build Mode

افزودن PS4 و PS5 به سیستم کیف پول اشتراکی این امر را کمی ساده‌تر می‌کند، به این معنی که تمام سرمایه‌ها را می‌توان بین پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، رایانه شخصی، اندروید و پلتفرم‌های بازی ابری تقسیم کرد. فقط نینتندو سوییچ هنوز با کیف پول قفل شده است، به این معنی که وجوه خریداری شده در پلتفرم نینتندو نمی‌تواند در سایر پلتفرم‌ها استفاده شود و بالعکس.

برای استفاده از قابلیت Shared Wallet، بازیکنان PlayStation باید مطمئن شوند که حساب‌های PlayStation آنها به حساب Epic Games آنها مرتبط است و تأیید کنند که همه پلتفرم‌ها به یک حساب Epic وارد شده‌اند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.