منو سایت

کیت کشف بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 برای جشنواره بازی تابستانی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کیت کشف بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 برای جشنواره بازی تابستانی

کیت کشف بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 برای جشنواره بازی تابستانی

تائید شد که بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ 8 ژوئن با اولین تریلر خود رونمایی خواهد شد و بلافاصله پس از آن در تاریخ 9 ژوئن “اولین بازی در کلاس جهانی” پخش خواهد شد. این به نظر می رسد که مختص کمپین باشد، با افشاگری های چند نفره بیشتر.

این فیلم‌ها در طول رویداد زنده جشنواره تابستانی آن روز، از ساعت 11:00 PT / 14:00 ET آغاز می‌شوند. با این حال، مشخص نیست که دقیقا چه زمانی در طول پخش این فیلم برای اولین بار پخش خواهد شد. در هر صورت، کل ویترین به گونه ای خواهد بود که بتوانید تنظیم کنید، همانطور که افشاگری های زیادی انتظار می رود.

یک تیزر تریلر از Modern Warfare 2 بر روی Task Force 141 تمرکز دارد، تیم اصلی Modern Warfare از سال 2019. این گروه در ادامه دوباره متحد می شوند تا دوباره دشمنان را نابود کنند.

اکتیویژن با اشاره به گروه ضربت 141 گفت: سلاح اصلی تیم است.

Modern Warfare 2 در 28 اکتبر برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود. این توسط Infinity Ward توسعه داده شد و گفته می شود که حداقل تا حدی بر روی کارتل های مواد مخدر کلمبیایی متمرکز است. این فاش نشان می دهد که نسخه بتا نیز در حال کار است و کاربران پلی استیشن اولین کسانی هستند که به آن ملحق می شوند.

جوئل امزلی، مدیر هنری Infinity Ward در یک پست وبلاگی گفت که Modern Warfare 2 یکی از “جاه طلبانه ترین، زیباترین، غم انگیزترین بازی هایی است که Infinity Ward تا به حال ساخته است.” Emsley اضافه کرد که Modern Warfare 2 “عملیات عالی این استودیو است و این همان نوع بازی است که من منتظر آن بودم تا بخشی از تمام حرفه من باشد.”

مایکروسافت در حال خرید اکتیویژن بلیزارد – از جمله فرنچایز Call of Duty و همه توسعه دهندگان آن است – اما این سری در آینده روی پلی استیشن عرضه خواهد شد. گزارش شده است که در یک تغییر بزرگ، Activision بازی جدیدی از Call of Duty را در سال 2023 منتشر نخواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای مهم بازی در این تابستان، برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022 ما را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.