منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کپکام گیم پلی بازسازی Resident Evil 4 را نشان می دهد و جزئیات بیشتری را به اشتراک می گذارد

کپکام گیم پلی بازسازی Resident Evil 4 را نشان می دهد و جزئیات بیشتری را به اشتراک می گذارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کپکام گیم پلی بازسازی Resident Evil 4 را نشان می دهد و جزئیات بیشتری را به اشتراک می گذارد

نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 در جریان نمایشگاه Capcom رونمایی شد و به ما نگاه عمیق تری به پروژه مورد انتظار کپکام در مدت کوتاهی پس از اعلام آن در PlayStation State of Play می دهد.

تریلر اخیر به همراه چند فیلم محدود از گیم پلی بازی دوباره نمایش داده شد. کارگردان یاسوهیرو آنپو و تهیه کننده یوشیاکی هیرابایاشی نیز جزئیات بیشتری را به اشتراک گذاشتند. Anpo و Hirabayashi مجدداً تأیید کردند که این بازی یک “بازاندیشی” در مورد نسخه اصلی 2005 است و آنها می خواهند هویت بازی اصلی را حفظ کنند، اما آن را با روزهای اوج مدرن به روز کنند. آنها می خواهند مطمئن شوند که “احساس ترس و تنهایی” را از بازی اصلی حفظ می کند، در حالی که شامل نبردهای هیجان انگیز است.

در حال پخش: ارائه کامل و بازی Resident Evil 4 Capcom Showcase 2022

همانطور که انتظار می‌رفت، بازی دیدگاه سوم شخص را حفظ می‌کند، و آنپو و هیرابایاشی گفتند که برای هرکسی که بازسازی اخیر Resident Evil 2 یا 3 را بازی کند احساس آشنایی خواهند داشت. در گیم‌پلی محدود نشان‌داده‌شده، ما لئون را دیدیم (که به نظر نزدیک‌تر به بازی است. به شکلی که در بازسازی Resident Evil 2 نسبت به Resident Evil 4 اصلی ظاهر شد) که در یک جنگل انبوه قدم بزنید و زیر درختان درختان مختلف فرود آمدید. فیلم نشان داده شده هیچ تیراندازی را نشان نمی دهد.

گانادو به طور کامل برای بازسازی مجدد طراحی شده است.
گانادو به طور کامل برای بازسازی مجدد طراحی شده است.

رزیدنت اویل 4 سومین بازسازی کاملی است که این مجموعه از سال 2019 شاهد آن بوده است و رزیدنت اویل 2 و 3 هم اکنون در حال بررسی هستند. تاکنون خبری از بازسازی Resident Evil Code: Veronica که اغلب از آن با عنوان Resident Evil 3 “واقعی” یاد می شود، منتشر نشده است و عنوان آن بیشتر از هر نوع اسپین آف، نسخه اصلی آن به عنوان یک بازی Dreamcast است. وضعیت

Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس 2023 برای PS5، Xbox Series X | S و PC (از طریق Steam) منتشر خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.