منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کپکام می گوید هیچ مشکل قانونی مانع از حضور فی لانگ در Street Fighter 6 نمی شود

کپکام می گوید هیچ مشکل قانونی مانع از حضور فی لانگ در Street Fighter 6 نمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کپکام می گوید هیچ مشکل قانونی مانع از حضور فی لانگ در Street Fighter 6 نمی شود

کپکام می گوید هیچ مشکل قانونی مانع از حضور فی لانگ در Street Fighter 6 نمی شود

کپکام ادعاهایی مبنی بر اینکه فی لانگ دیگر نمی تواند در بازی Street Fighter به دلیل اختلاف با عمارت بروس لی ظاهر شود را رد کرده است. دانیل لیندهولم، آهنگساز Street Fighter 5 پیشنهاد کرده است که فی لانگ – که از لی و حضور سینمایی او در Enter the Dragon الهام گرفته شده است – نمی تواند در این سریال ظاهر شود، زیرا دارایی او اصرار دارد که تمام تصاویر ستاره اکشن فقید باید “صادقانه” باشد. .

تاکایوکی ناکایاما، کارگردان Street Fighter 6 به Eurogamer گفت: “همه این اطلاعاتی که آنها در مورد دارایی بروس لی ذکر کردند نادرست بود.” نمی توانم بگویم که می آید یا نه، اما قطعاً مشکل قانونی وجود ندارد.

در حال پخش: چگونه Street Fighter 6 عنوان خود را به دست می آورد – مصاحبه با توسعه دهنده Street Fighter 6

عمارت لی نیز به عنوان یک مقام رسمی این گزارش را تحقیر کرد حساب توییتر بروس لی وی افزود که چنین دستورالعملی از سوی وی صادر نشده است. در حالی که فی لانگ طی سال‌ها در چندین بازی Street Fighter حضور داشته است، او به طرز عجیبی در Street Fighter V غایب است و در تصویر فاش شده از لیست Street Fighter 6 ظاهر نشده است.

در مورد بقیه بازی، انتظار داشته باشید که اخبار Street Fighter 6 پس از چند هفته شلوغ فروکش کند، که جزئیات بیشتری را در مورد نبرد او، اولین نگاه گیله در عمل و یک شوخی سریع در مورد اینکه چگونه با تمسخر وارد جنبه بد ریو شوید. با حمله او به هادوکن.

همچنین می‌توانید پیش‌نمایش Street Fighter 6 GameSpot را بررسی کنید تا ببینید که چگونه بازی قبل از انتشار در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، Xbox Series X | S، PS5 و PS4 شکل می‌گیرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.