منو سایت

کپکام رسما از Dragons Dogma 2 رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کپکام رسما از Dragons Dogma 2 رونمایی کرد

Capcom پس از گزارش های تولید بعدی بازی اژدها جزم پخش شد؛ رسما از بازی جدید رونمایی کرد. Dragons Dogma 2 طی یک رویداد ویژه به مناسبت دهمین سالگرد این سری رونمایی شد و کپکام تایید کرد که ادامه بازی آغاز شده و کار با موتور RE ENGINE که در بازسازی Resident Evil استفاده شده است در حال انجام است. پلتفرم و زمان عرضه بازی در حال حاضر مشخص نیست.

به گزارش پارسی گیم، Hideaki Itzono با حضور در این مراسم از ساخت بازی Dogma Dragons 2 رونمایی کرد. ارائه بازی جدید با بررسی و توضیح فلسفه طراحی مبارزات، مکانیزم های خاص گیم پلی و همچنین مدل طراحی هیولا که دنیای فانتزی و باز این سری را تعریف می کند همراه بود. در حال حاضر تنها لوگوی این بازی فاش شده و هیچ تصویری از بازی در حال حاضر نمایش داده نمی شود.

ایتسونو در ابتدای صحبت های خود به نقش آفرینی های کلاسیک که با کاغذ و مداد انجام می شود و نحوه آشنایی خود با ژانرهای فانتزی اشاره کرد. او سپس به توسعه بازی های آرکید پرداخت و عناوین مختلفی را برای Capcom ساخت. پس از مدت ها، او موفق شد ایده های خود را در قالب یک بازی به نام Dragons Dogma ارائه دهد. تخلیه کنید. او به دلیل کار روی سری بازی های دویل نتوانست هر چه زودتر ایده خود را محقق کند.

بازی Dragons Dogma 2

Dragons Dogma 2 در راه است

پایان سری Doyle May Crey به Itsuno اجازه می دهد تا بالاخره به Dragons Dogma برسد و بازی را با نبردهای جادویی و مکانیک های جدید بسازد. سیستم ویژه Pawn تجربه بازی انفرادی را بسیار لذت بخش کرد و در عین حال توهم ارتباط بین بازیکنان را ایجاد کرد. تیم سازنده بازی به انگلستان سفر کرد و معماری و کلیشه های متنوع این کشور مستقیماً بر طراحی Dragons Dogma تأثیر گذاشته است.

Itsuno گفتگوی خود را با ارائه Dragons Dogma 2 به پایان رساند.به گفته وی تیم سازنده بازی سخت در تلاش است تا بازی را به بهترین شکل ممکن ادامه دهد. در حال حاضر امکان دیدن بازی وجود ندارد. اما توسعه دهنده برای ارائه کامل آن هیجان زده است. اولین بازی از این سری در سال 2012 برای PS3 و Xbox 360 منتشر شد و در سال 2020 نتفلیکس از ساخت یک انیمیشن هفت قسمتی با الهام از این اثر خبر داد.

وجود Dragons Dogma 2 مدت ها پیش فاش شد و جلسه مالی اخیر نیز ساخت این بازی را تایید کرد. Capcom گفت که فقط بازی هایی را می سازد که در بازار مورد تقاضا هستند. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد بازی باشید.

منبع: VGC