منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کوکاکولا طعم جدیدی را با طعم پیکسل در Fortnite First، زندگی واقعی در ماه می عرضه می کند.

کوکاکولا طعم جدیدی را با طعم پیکسل در Fortnite First، زندگی واقعی در ماه می عرضه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کوکاکولا طعم جدیدی را با طعم پیکسل در Fortnite First، زندگی واقعی در ماه می عرضه می کند.

کوکاکولا جدیدترین طعم خود را در خط تولید نوشابه‌های غیرالکلی خود یعنی کوکاکولا صفر قند بایت ارائه کرد. که به عنوان طعم “پیکسل” توصیف می شود، باید تا 2 می صبر کنید تا بدانید که طعم آن خوب است یا نه، زمانی که در مقادیر بسیار محدود در وب سایت Coca-Cola Creations موجود است.

ما همه اینها را اختراع نمی کنیم، قول می دهیم.
ما همه اینها را اختراع نمی کنیم، قول می دهیم.

با این حال، اگر تخیل شما در حد کار است، می‌توانید جعبه‌ای از مایع دیجیتال را در یک تجربه خلاقانه Fortnite به نام Pixel Point بردارید. این جزیره در فورتنایت توسط کوکاکولا و با همکاری سازمان سبک زندگی و بازی PWR ساخته شد، اما به طور رسمی توسط توسعه دهنده بازی Fortnite Epic تایید نشد. طبق PWR، شما می توانید از جزیره ای در متاورس دیدن کنید و در چهار «مینی بازی الهام گرفته از چند نفره» به نام های The Castle، The Escape، The Race و The Tower شرکت کنید.

در مینی بازی The Castle شما باید با هم تیمی های خود کار کنید تا ساختار تیم مقابل را با چندین پیکسل پایین بیاورید. نور از بایت به شما می رسد.برج دارای پازل هایی با بایت است که در سطوح مختلف پلتفرمینگ بازی می شود. در نهایت، The Race به شما امکان می دهد در یک پورتال بایت شیرجه بزنید تا بتوانید از طریق لوله های استوانه ای الهام گرفته از کوکاکولا برای جمع آوری حباب های پیکسلی مسابقه دهید.

همچنین، می‌توانید با وارد کردن کد، یک جعبه مجازی در Fortnite Creative دریافت کنید 8565-0287-3178 داخل بازی کوکاکولا یک بازی واقعیت افزوده نیز خواهد داشت که رتبه بندی مجازی خود را دارد.

در جای دیگر Fortnite، این بازی حالت جدید Zero Build خود را به ابزاری دائمی تبدیل کرده است، در حالی که تلاش‌ها برای حمایت از کمک‌های بشردوستانه در اوکراین تاکنون ۱۴۴ میلیون دلار از Epic Games و مایکروسافت جمع‌آوری کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.