منو سایت

کونامی زمان برگزاری رویداد راه اندازی Silent Hill را اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کونامی زمان برگزاری رویداد راه اندازی Silent Hill را اعلام کرد

پس از یک سال گمانه زنی و شایعات متعدد، کونامی رویداد راه اندازی سایلنت هیل را فاش کرد. رویداد جدید برای 19 اکتبر (27 مهر) ساعت 00:30 به وقت ایران برنامه ریزی شده است و آخرین اخبار از سری بازی های Silent Hill در جریان این رویداد دیجیتالی اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که پروژه های مختلف مرتبط با این مجموعه در رویداد زنده مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

صفحه رسمی توئیتر سایلنت هیل با انتشار یک توییت کوتاه، طرفداران این بازی را به وجد آورد. کونامی توییت خود را آغاز کرد: “این شهر را در رویاهای بی پایان خود می بینید؟” ادامه توییت به اعلام آخرین اخبار فرنچایز Silent Hill در تاریخ 27 اکتبر اختصاص دارد. مشخص نیست چه پروژه هایی در این مراسم ارائه می شود و برنامه چقدر خواهد بود. تقویم رسمی کونامی اکنون منتشر شده است و به نظر می رسد که در انتظار یک رویداد دیجیتالی بزرگ هستیم.

سری بازی های Silent Hill از سال 2012 و پس از انتشار Silent Hill Downpour، نسخه جدیدی را به خود ندیده است. سعی شد یک بازی جدید توسط Hideo Kojima ساخته شود و دموی PT ارائه شد. به هم خوردن روابط کوجیما و کونامی منجر به کنار گذاشتن توسعه بازی شد. این کمپانی ژاپنی در سال های اخیر بازی جدیدی از فرنچایز محبوب Metal Gear Solid منتشر نکرده است و طرفداران مشتاقانه منتظر بازی جدید این سری هستند. جدیدترین اخبار مربوط به معرفی ریمستر بازی های اولیه است.

رویداد راه اندازی سایلنت هیل

زمان معرفی بازی جدید Silent Hill فرا رسیده است

ماساهیرو ایتو، مدیر هنری بازی های ترسناک کونامی، توییت جدید را بازنشر کرد و نشان داد که در تولید بازی جدید نیز دست زیادی داشته است. او موجودات زیادی را در بازی طراحی کرده است و فردی مهم برای این فرنچایز به حساب می آید. در سال 2020، او کار بر روی یک پروژه جدید را اعلام کرد و نوشت که امیدوار است این پروژه لغو نشود و نتواند اطلاعاتی در اختیار طرفداران قرار دهد. رده بندی سنی بازی Silent Hill Short Message ساخت کره جنوبی است و ارائه این بازی یکشنبه هفته آینده انجام خواهد شد.

او تاکنون شایعات زیادی در مورد پروژه های آینده کونامی منتشر کرده است. گزارش هایی مبنی بر انتشار نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 وجود دارد و حتی اسکرین شات هایی از آن در ماه گذشته به بیرون درز کرد. مدیر سایلنت هیل همچنین می گوید که چندین بازی سایلنت هیل در دست ساخت است. استودیو سازنده بازی The Medium در حال همکاری با کونامی است و احتمال ساخت بازی جدید توسط آنها وجود دارد. تیم Studio Blubber می گوید که کار روی یک بازی ترسناک را آغاز کرده و ناشر آن نیز یک شرکت بسیار معروف است.

منبع: VGC