منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کونامی به تازگی به لطف Yu-Gi-Oh پردرآمدترین سال خود را پشت سر گذاشته است

کونامی به تازگی به لطف Yu-Gi-Oh پردرآمدترین سال خود را پشت سر گذاشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کونامی به تازگی به لطف Yu-Gi-Oh پردرآمدترین سال خود را پشت سر گذاشته است

کونامی به تازگی به لطف Yu-Gi-Oh پردرآمدترین سال خود را پشت سر گذاشته است

طبق آخرین گزارش مالی کونامی برای سال منتهی به 31 مارس، این شرکت سودآورترین سال خود را تا به امروز ثبت کرد. این شرکت در سال مالی 10 درصد افزایش درآمد را ثبت کرد که سود عملیاتی آن را دو برابر کرد و به 580.1 میلیون دلار در سال رسید. سود عملیاتی 25.2 درصد افزایش یافت و به 626 میلیون دلار رسید و درآمد 2.3 میلیارد دلار گزارش شد که نسبت به سال قبل 9.9 درصد افزایش داشت.

محرک اصلی این اعداد رکورد، بخش سرگرمی دیجیتال کونامی، به ویژه Yu-Gi-Oh بود! یک دوئل استادانه بر اساس سال‌ها مالکیت انیمه و مانگا با محوریت بازی‌های کارتی – گاهی اوقات موتور سیکلت – بازی رایگان Yu-Gi-Oh! Master Duel بیش از 30 میلیون بار بر روی رایانه شخصی، دستگاه های تلفن همراه و کنسول ها دانلود شده است.

کونامی همراه با بقیه صنعت سرگرمی های دیجیتال، 1.7 میلیارد دلار و 595.9 میلیون دلار درآمد ایجاد کرد. Professional Baseball Spirits و eBaseball Powerful Pro Yakyu 2022 نیز موفقیت های بزرگی برای Konami در ژاپن بودند، در حالی که بخش سرگرمی آن 152 میلیون دلار درآمد داشت. در زمینه بازی ها و سیستم های تجاری، درآمد کونامی در این منطقه که شامل کازینو، پاچینکو و ماشین های آرکید می شود، 54 درصد افزایش یافت. ورزش همچنین محرک بزرگ سود بود و با افزایش 15.2 درصدی، شرکت را به 327.6 میلیون دلار رساند.

با این حال، کونامی هیچ رقمی برای اشتراک گذاری برای eFootball PES 2021 نداشت، زیرا جایگزینی رایگان برای PES سال گذشته شروع سختی داشت. در ماه نوامبر، کونامی بسته پخش کننده پریمیوم eFootball 2022 را لغو کرد و به افرادی که قبلاً آن را خریداری کرده بودند، بازپرداخت کرد، در حالی که گفت که روی پچ‌های جدید «سخت کار کرده است» تا کیفیت بازی را به حالت عادی بازگرداند.

سایر شرکت های ژاپنی نیز سال های مالی خوبی را در چند روز گذشته گزارش کرده اند. کپکام پیش بینی می کند که سال مالی 2022-23 بزرگترین سال مالی تاریخ خواهد بود، سونی تاکنون بیش از 19 میلیون واحد PS5 فروخته است و نینتندو اعلام کرده است که فروش مادام العمر سوییچ تا 31 مارس به 107.65 میلیون واحد رسیده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.